הישג לתאגיד השידור: "אייכמן - ההקלטות האבודות" נמכרה לאמזון פריים וידיאו

"אייכמן - ההקלטות האבודות" נמכרה לאמזון פריים
מדובר בסדרה הישראלית הראשונה שנמכרה לענקית התוכן הבינלאומית • מנכ"ל תאגיד השידור הישראלי גולן יוכפז: "הסדרה יוצאת הדופן הזו יכולה הייתה לקרות אך ורק במקום אחד – כאן"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אייכמן ההקלטות האבודות
צילום: שגיא שטרן - סטודיו פרקטיק

הישג בינלאומי נוסף לתאגיד השידור הישראלי: סדרת התעודה "אייכמן – ההקלטות האבודות" נמכרה לאמזון פריים וידיאו, כך הודיעה הערב (שלישי) ענקית התוכן. על פי ההודעה, החל מהיום שלושת חלקי הסדרה יהיו זמינים לצפייה באמזון פריים וידיאו בארצות הברית.

הפקת הענק הדוקומנטרית של כאן 11, MGM וSIPUR הופקה ושודרה בכאן 11 בחודש יוני האחרון. הסדרה חושפת הקלטות קוליות של אחד מבכירי הרוצחים הנאצים, אדולף אייכמן, מראשי המוציאים לפועל של תוכנית הפתרון הסופי. בהקלטות נשמע אייכמן מתוודה על חלקו במפעל ההשמדה הנאצי, בווידוי מלא שמעולם לא הושמע טרם שידור הסדרה.

"הסדרה יוצאת הדופן הזו, יכולה הייתה לקרום עור וגידים אך ורק במקום אחד – כאן, תאגיד השידור הציבורי של ישראל", מסר מנכ"ל תאגיד השידור הישראלי גולן יוכפז. "מכירת הסדרה לאמזון מוכיחה הן את חשיבות השידור הציבורי בסיפור ההיסטוריה של ישראל והעם היהודי, והן את היות השידור הציבורי הישראלי משגריריה המצטיינים של ישראל בעולם. אני מבקש להודות לשותפינו יוצרי והמפיקי הסדרה ולחטיבת הטלוויזיה בתאגיד על עוד הישג שנשמע עד לפני כמה שנים – בלתי אפשרי".

״אייכמן – ההקלטות האבודות״ (The Devil’s Confession), נכתבה ובוימה בידי יריב מוזר והופקה על ידי קובי סיט שיזם את הפרויקט . סטיב סטארק (Toluca Pictures), גלעד אמיליו שנקר, גדעון תדמור, אלדד קובלנץ, טל פרייפלד, גילי גאון, מייקל פטר שמידט וראס מקקרול שימשו כמפיקים אחראיים.

הפופולריים