אוזי אוסבורן הודיע: מפסיק לקיים סיבובי הופעות

אוזי אוסבורן הודיע: מפסיק לקיים סיבובי הופעות
זמר ההאבי-מטאל בישר על ביטול סיבוב ההופעות הקרוב שלו ברשתות החברתיות • אוסבורן, בן 74, מתמודד בארבע השנים האחרונות עם פגיעה חמורה בעמוד השדרה. לפני שלוש שנים חשף שאובחן עם פרקינסון • "מעולם לא הייתי מעלה על דעתי שימי ההופעות שלי יסתיימו כך", כתב
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אוזי אוסבורן
צילום: צילום: אי-פי

זמר ההאבי-מטאל הבריטי וסולן להקת "בלאק סבאת'" אוזי אוסבורן, הודיע הבוקר (רביעי) כי הוא מפסיק לקיים סיבובי הופעות מסיבות רפואיות. "מעולם לא הייתי מעלה על דעתי שימי ההופעות שלי יסתיימו כך", כתב אוסבורן בפוסט ארוך שפרסם ברשתות החברתיות.

בפוסט הודיע אוסבורן על ביטול סיבוב ההופעות הקרוב שלו, שתוכנן להתקיים בחודשים מאי-יוני בבריטניה וברחבי אירופה. בפוסט, התייחס להתמודדותו עם הפגיעה בעמוד השדרה, שנגרמה לו בעקבות נפילה שהתרחשה לפני ארבע שנים בדיוק. עם זאת ציין אוסבורן בפוסט כי קולו לא נפגע, וכי אינו שולל קיום הופעות בודדות, שאינן חלק מסיבוב הופעות רחב שדורש נסיעות מעיר לעיר או ממדינה למדינה.

אוסבורן בן ה-74, אובחן לפני 30 שנה עם טרשת נפוצה. בינואר 2020, בדיוק שנה לאחר הפגיעה בעמוד השדרה, חשף בריאיון בתוכנית "גוד מורנינג אמריקה" כי אובחן עם פרקינסון. הופעתו האחרונה של אוסבורן הייתה במופע המחצית של פתיחת ליגת הפוטבול האמריקנית, ה-NFL, בספטמבר האחרון בלוס אנג'לס.

הפופולריים