טניס מגביע הדיוויס: ישראל בפיגור 0-2 מול לטביה

גביע הדיוויס: ישראל בפיגור 0-2 מול לטביה
צוקרמן ולשם הפסידו • הנבחרת חייבת לנצח במשחק הזוגות כדי להימנע מהפסד במפגש
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
דניאל צוקרמן
צילום: צילום: קספארס וולונטס, איגוד הטניס הלטבי

לטביה עלתה היום (שבת) ליתרון 0:2 על ישראל בגביע הדיוויס בטניס לאחר שדניאל צוקרמן הפסיד 2-1 במערכות ליריבו הלטבי גולביס. מוקדם יותר היום עידן לשם הפסיד לקרליס אוזוליס 0-2. ישראל חייבת לנצח מחר במשחק הזוגות כדי להימנע מהפסד במפגש כולו.

עידן לשם אמר לאחר המשחק: "קרליס שיחק משחק טוב ואני לא הצלחתי למצוא את הקצב ואת המשחק שלי היום בכלל, יש ימים כאלה שאתה מגיע ולא מרגיש את הכדור , היריב שיחק טוב והגיע לו הניצחון".

דניאל צוקרמן הסביר כי ״לקח לי כמעט סט להיכנס למשחק, הסט השני והשלישי היו ברמה גבוהה יותר. אני מאוכזב מאוד כמובן, הייתה לי הזדמנות ב-3:4 לשבור אותו והייתי צריך לשחק טוב יותר את הנקודה". עוד אמר כי "אני מאמין בנבחרת שלנו ויודע שאנחנו יכולים לחזור גם מפיגור 2:0 כרגע אנחנו צריכים להתרכז בזוגות ולנסות לנצח את המשחק הזה".

קפטן הנבחרת יוני ארליך אמר לאחר המשחקים ״אני כמובן מאוד מאוכזב מהיום, עידן היה יכול לשחק טוב יותר ובמשחק השני לדניאל היתה הזדמנות מצוינת לנצח את המשחק ואפילו בתחילת הסט השלישי היה השחקן הטוב יותר על המגרש אבל ברגע שהגענו לשובר השוויון כמובן היה לא פשוט מול ארנסט והקהל הביתי. אני גאה בדניאל שנתן את הכי טוב שלו ולצערי זה לא הלך בכיוון שלנו. אנחנו צריכים לשים את היום הזה מאחורינו עם כל האכזבה ולהסתכל על מחר, ולעשות את הכי טוב שאנחנו יכולים".

הפופולריים