גראנד סלאם פריז: מדליית זהב לגילי שריר

גראנד סלאם פריז: מדליית זהב לגילי שריר
הג'ודוקא ניצחה יריבה מיפן • גפן פרימו זכתה במדליית ארד
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
גילי שריר
צילום: צילום: איגוד הג’ודו העולמי

גראנד סלאם פריז בג'ודו: גילי שריר זכתה היום (שבת) במדליית זהב (משקל עד 63 ק"ג). שריר ניצחה בקרב על הזהב את נאבי נבקורה מיפן, שספגה 3 עונשים. לפני כן עברה שריר, בת 23, יריבות מפולין, קנדה, צרפת וקוריאה הדרומית.

גפן פרימו זכתה במדליית ארד במשקל עד 52 ק"ג כשניצחה את פימנטה הברזילאית. הברזילאית נפסלה בשל מהלך לא חוקי. לפני כן ניצחה פרימו יריבות מפורטוגל ומונגוליה והפסידה ליריבה מצרפת.

ענבל שמש (משקל עד 63 ק"ג) ותמנע נלסון-לוי (משקל עד 57 ק"ג) הפסידו בקרבות על מדליות הארד. שמש ליריבה מפולין ונלסון-לוי ליריבה יפנית. המשלחת של ישראל רושמת שתי מדליות ביומה הראשון של התחרות.

שני הרשקו: "יום תחרויות מוצלח מאוד לנבחרת הנשים שמסתיים בשתי מדליות יוקרתיות מאוד. אני גאה מאוד בצוות ובספורטאיות על מחויבות ועבודה קשה, אני כל כך שמח וגאה בהן כאשר זה מתורגם למדליות יוקרתיות".

גפן פרימו אמרה לאחר הזכייה כי "אני שמחה לפתוח את העונה עם מדליה. אני מרגישה שאני משתפרת ואני רוצה להודות על כך למאמנים שלי ולצוות המקצועי. תודה גדולה מגיעה גם לספונסרים שלי שתומכים בי".

גילי שריר אמרה לאחר הזהב: "אני ממש שמחה שהצלחתי לזכות במדליית זהב ראשונה שלי בגראנד סלאם אחרי יום מאוד ארוך וקשה. תודה רבה למשפחה המדהימה שלי ובהצלחה לכל המתחרים מחר".

הפופולריים