"ויוה לדיווה": בחזרה אל הנשים שלנו באירוויזיון

ויוה לדיווה: בחזרה אל הנשים שלנו באירוויזיון

הנשים הראשונות של ישראל בתחרות הזמר הגדולה בעולם מגיעות אל "חדשות הערב" בכאן 11 • אילנית, גלי עטרי ודנה אינטרנשיונל חוזרות אל הרגע ששינה את חייהן • וגם: נועה קירל ויוצרי השיר "יוניקורן" בהכנות האחרונות רגע לפני החשיפה
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
לוגו סדרה אירוויזיון - ויווה לה דיווה
צילום: לוגו סדרה אירוויזיון - ויווה לה דיווה

ביום רביעי הקרוב, יום האישה הבינלאומי, ייחשף סוף סוף שיר האירוויזין שאיתו תייצג אותנו נועה קירל בליברפול בחודש מאי. ובעצם, בהופעה השנה, תציין ישראל 50 שנה להשתתפותה בתחרות הזמר האירופית. לכבוד האירועים הללו החלטנו לעשות כבוד לנשים הראשונות של ישראל באירוויזיון. סדרת הכתבות "ויוה לדיווה" משודרת השבוע בחדשות הערב בכאן 11.

כל העדכונים בדרך לליברפול | לאתר האירוויזיון של כאן חדשות

 

פרק 1: האישה הראשונה שייצגה את ישראל 

בפרק הראשון, חזרנו אל האישה הראשונה שייצגה את ישראל בתחרות, ושבלעדיה כל זה לא היה קורה - אילנית. שני נחשוני לקחה אותה למסע במנהרת הזמן של האירוויזיון.

פרק 2: האישה ש"הביאה את הדאבל" בירושלים

בפרק השני, מי ש"הביאה את הדאבל" וזכתה באירוויזיון ולא סתם - אלא עשתה זאת ממש כאן בירושלים. גלי עטרי פגשה את שני נחשוני לשיחה על שיר שהפך להמנון - "הללויה".

פרק 3: האישה הגדולה מהחיים ששינתה את האירוויזיון

בפרק השלישי, האישה שגרמה למפץ הגדול של התחרות בישראל וגם בעולם - דנה אינטרנשיונל. שני נחשוני פגשה את הדיווה לשיחה ושמעה ממנה איך היא שינתה את התחרות ואיך התחרות שינתה אותה?

פרק 4: הדרך ל"יוניקורן" של האישה שלנו בליברפול

בפרק הרביעי, צוות כאן חדשות ליווה את נועה קירל בהכנות לאתגר הבא בקריירה - לכבוש את הבמה הגדולה באירופה. הצצה בלעדית לחזרות ואל צילומי הקליפ לשיר שלנו באירוויזיון.

השתתפו בהכנת הסדרה: דורית אסרף-מזרחי, דב גיל-הר ואלון פרוכטר

הפופולריים