המוות על הסט: בוטלו כל האישומים הפליליים נגד אלק בולדווין

בוטלו כל האישומים הפליליים נגד אלק בולדווין
עורכי דינו מסרו על ההחלטה ואמרו: "מעודדים את עריכתה של חקירה הולמת של העובדות" • עם זאת לא נמסרה סיבת הביטול
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
המוות על הסט, אלק בולדווין
צילום: צילום: אי-פי, רשת ABC

עורכי דינו של השחקן והבמאי אלק בולדווין הודיעו הערב (חמישי) כי בוטלו כל האישומים הפליליים נגדו. בהצהרה שמסרו אמרו עורכי הדין: "שמחים על ההחלטה ואנו מעודדים את עריכתה של חקירה הולמת של העובדות ושל הנסיבות של התאונה הטרגית הזו". 

לפי "רויטרס", האישומים נגד בולדווין בוטלו בשל ראיות חדשות שהתקבלו בתביעה.  הראיות מראות כי האקדח שבולדווין החזיק וממנו ירה במהלך החזרות עבר תהליך שפצור מאז שיוצר, ולכן התובעים כבר לא יכולים היו להוכיח שלא ייתכן שהאקדח ירה מבלי שבולדווין לחץ על ההדק.

בולדווין, בן ה-65, הואשם בשני סעיפים של הריגה שלא בזדון לאחר שירה למוות בסינמטוגרפית הלינה האצ'ינס, במהלך צילומי המערבון "ראסט" אותו גם ביים. מוקדם יותר היום חודשו הצילומים של הסרט במונטנה, לאחר שהופסקו אחרי הטרגדיה שאירעה באוקטובר 2021. 

כמה חודשים לפני כתב האישום הגיש בולדווין תביעה נגד ארבעה עובדים בהפקת הסרט "ראסט". על פי כלי תקשורת בארצות הברית בולדווין הגיש את התביעה נגד עוזר הבמאי הראשי, מנהלת האביזרים, ספק האביזרים והאחראי על הנשק בהפקה.

בריאיון שהעניק בולדווין בחודש דצמבר 2021, לראשונה מאז התקרית, אמר השחקן כי הוא אינו מרגיש אשם וכי "מישהו אחראי למה שקרה, אבל אני לא יכול להגיד מי. אני יודע שזה לא אני. יכול להיות שהייתי מתאבד אם הייתי חושב שאני אחראי". על ההשלכות המשפטיות הוא הוסיף "דיברתי עם אנשים שמעורים בתחום, נאמר לי שיש סבירות נמוכה מאוד שיאשימו אותי במשהו פלילי".

 

הפופולריים