אחרי ארבע שנים: ביונסה חזרה אל הבמה - בדובאי

אחרי ארבע שנים: ביונסה חזרה אל הבמה - בדובאי
הזמרת האמריקנית הופיעה באירוע השקת מלון יוקרה באיחוד האמירויות • ההופעה כללה על פי הדיווחים 17 שירים ונמשכה כ-75 דקות • לאירוע הסגור הוזמנו עיתונאים, ידוענים ומשפיענים מרחבי העולם, בהם בר רפאלי
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ביונסה בהופעה בדובאי, 21.01.23
צילום: צילום: גטי אימג'ס

הזמרת האמריקנית המצליחה ביונסה שברה אמש (שבת) צום ממושך מהופעות חיות ועלתה על הבמה בפעם הראשונה זה ארבע שנים. ההופעה המדוברת התקיימה כחלק מאירוע השקת מלון יוקרה חדש בדובאי, ששמו "אטנלנטיס דה-רויאל", אליו הוזמנו עיתונאים ומשפיענים מרחבי העולם, בהם בר רפאלי.

לפי דיווחים, הנציגים השונים הוזמנו להופעה שהוגדרה "מופע של פעם בחיים", כשבהזמנה נכתב: "ביונסה מזמינה אתכם לסוף שבוע שבו החלומות שלכם הופכים ליעדים שלכם". המוזמנים התבקשו להכניס את מכשירי הטלפון הניידים שלהם לתיקים מיוחדים ולהימנע מתיעוד האירוע, הנחיה שלא מולאה על ידי חלק מהמוזמנים.

ההופעה, כך על פי אתר "הוליווד ריפורטר", כללה 17 שירים - אף לא אחד מהם מתוך אלבומה החדש "רנסנס", ונמשכה כ-75 דקות. את ההופעה פתחה ביונסה בביצוע לשיר At Last. בהמשך העלתה לבמה את בתה הבכורה בלו-אייבי לשיר Brown Skin Girl. את הזמרת בת ה-41 ליוותה להקה, כמה רקדניות ותזמורת של 48 נשים. את האירוע ליווה מופע זיקוקים מרהיב.

בין הידוענים הרבים שהוזמנו לאירוע  - הדוגמנית וכוכבת הריאליטי קנדל ג'נר, השחקניות רבל ווילסון ואלן פומפאו, חבר להקת "וואן-דיירקשן" ליאם פיין והרכב התקליטנים השוודיים "סווידיש האוס מאפיה", שהופיע במלון מייד לאחר הופעתה של ביונסה. באתר "הסאן" הבריטי דווח בחודש שעבר כי על השכר על הופעתה נאמד ב-24 מיליון דולרים.

ביונסה על הבמה בדובאי, הלילה (צילום: גטי אימג'ס)

הפעם האחרונה בה ביונסה עלתה על במה להופעה חיה הייתה בדצמבר 2018, אז הופיעה עם בעלה, הראפר ג'יי-זי, בפסטיבל "גלובל סיטיזן" ביוהנסבורג. ההופעה אמש התקיימה כשבועיים לפני טקס פרסי הגראמי, בו היא מועמדת בתשע קטגוריות, כשבאמתחתה כבר 28 פסלונים מטקסי עבר.

הפופולריים