ג'יימס גאן מכחיש דיווחים על ביטול "וונדר וומן 3"

ג'יימס גאן מכחיש דיווחים על ביטול וונדר וומן
באתר וראייטי דווח שגאן והמפיק פיטר ספרן יחשפו בקרוב את היקום הקולנועי החדש של DC לשלוש השנים הקרובות • על פי הדיווח, וונדר וומן בכיכובה של גדות וסופרמן בכיכובו של הנרי קאוויל - לא בתכנון • גאן מיהר להגיב וצייץ כי הדיווח "פשוט לא נכון"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
גל גדות, ג'יימס גאן
צילום: צילום: גטי אימג'ס

סאגת הדיווחים על פיטורי גל גדות והנרי קאוויל מהיקום הקולנועי של DC נמשכת. הלילה (חמישי) דיווח אתר "וראייטי" כי הבמאי ג'יימס גאן והמפיק פיטר ספרן יחשפו בקרוב מאוד את החזון של היקום הקולנועי החדש של DC לשלוש השנים הקרובות. על פי הדיווח, פרויקטים בהשתתפות "וונדר וומן", אותה גילמה גדות מאז 2016, ו"סופרמן" אותו גילם הנרי קאוויל, לא כלולים בתוכנית.

אלא שלפנות בוקר גאן, שעומד לצד ספרן בראש החטיבה הקולנועית של DC מאז אוקטובר, מיהר להגיב. בציוץ תגובה שפרסם בטוויטר, כתב גאן: "אני שולל את הדיווח, רק משום שהוא לא נכון".

הפרשה החלה לפני כחודש עם דיווח שפורסם ב"הוליווד ריפורטר", לפיו גאן וספרן החליטו לגנוז את הסרט השלישי בסדרת סרטי "וונדר וומן" בכיכובה של גדות. גם אז הכחיש גאן כי דרכה של גדות בנעלי גיבורת העל הגיעה לסיומה. באתר העריכו כי ההחלטה תחסוך לחברה הרבה כסף, שכן גדות אמורה הייתה לקבל על הסרט השלישי משכורת של 20 מיליון דולר.

גדות כיכבה עד כה בארבעה סרטים בתפקיד גיבורת העל הידועה - "באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק" משנת 2016, "וונדר וומן" ו"ליגת הצדק" שיצאו ב-2017 והסרט "וונדר וומן 1984" שיצא בדצמבר 2020.

אתר הבידור האמריקני The Direct דיווח לפני כשבועיים כי גדות תופיע בסרט Fast X, החלק העשירי בסדרת סרטי האקשן המצליחה "מהיר ועצבני". על פי הדיווח, גדות צפויה לנעליה של ג'יזל ישר, אותה גילמה בשלושה סרטים בסדרה המצליחה, בשנים 2009 עד 2013. לא ברור באיזה אופן דמותה תופיע בו, היות שזו מצאה את מותה בסרט השישי. הסרט מתוכנן לצאת ב-19 במאי 2023.

הפופולריים