דולי פרטון ודיון וורוויק ישתפו לראשונה פעולה בשיר חדש

דולי פרטון ודיון וורוויק ישתפו פעולה בשיר חדש

השתיים ישחררו בהמשך החודש דואט שהקליטו יחד בשם Peace Like a River • "עשיתי כל כך הרבה דואטים, אבל זה הולך להיות מאוד מיוחד", אמרה וורוויק בתוכנית האירוח של תאמרון הול
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
דיון וורוויק, דולי פרטון
צילום: צילום: גטי אימג'ס

שתי אגדות חיות שיתפו פעולה בפעם הראשונה. בריאיון שהעניקה אמש (שלישי) סיפרה הזמרת דיון וורוויק כי הקליטה שיר חדש עם כוכבת הקאנטרי דולי פרטון. לדבריה השיר ישוחרר בהמשך החודש.

בריאיון לתוכנית האירוח של תאמרון הול המשודרת ברשת "איי-בי-סי", אמרה וורוויק כי פרטון פנתה אליה עם שיר שכתבה ואותו הציעה לה לבצע. "ואז היא שלחה לי שיר נוסף, והחלטנו שנקליט אותו יחד", אמרה וורוויק. "זה שיר גוספל בשם Peace Like a River ואני מאוד נרגשת מזה. עשיתי כל כך הרבה דואטים לאורך השנים, אבל זה הולך להיות מאוד מיוחד".

דיון וורוויק בתוכנית האירוח של תאמרון הול, אמש (ABC)

וורוויק שחגגה בחודש שעבר את יום הולדתה ה-82, עומדת במרכזו של סרט תיעודי חדש של רשת CNN בשם "Dionne Warwick: Don’t Make Me Over". בקריירה שנמשכת יותר מ-60 שנה, וורוויק שחררה יותר מ-35 אלבומים, מכרה יותק מ-100 מיליון תקליטים וזכתה בשישה פרסי גראמי. בין להיטיה הידועים: Walk on By, Do You Know the Way to San Jose ו-I Say a Little Prayer.

פרטון שתחגוג החודש את יום הולדתה ה-77, שחררה יותר מ-50 אלבומים ומכרה אף היא יותר מ-100 מיליון תקליטים ברחבי העולם. היא זכתה ב-11 פרסי גראמי, השתתפה ב-14 סרטי קולנוע ובעשרות תוכניות טלוויזיה. היא חתומה על להיטים כמו Jolene, 9 to 5 ו-I Will Always Love You.

הפופולריים