דייזי אדגר-ג'ונס תגלם את קרול קינג בסרט על חייה

דייזי אדגר-ג'ונס תגלם את קרול קינג בסרט חדש

מדובר בעיבוד קולנועי למחזמר "ביוטיפול" שמבוסס על סיפורה ושיריה של קינג • קינג, זוכת ארבעה פרסי גראמי, חתומה על שורה ארוכה של להיטים, בהם Will You Love Me Tomorrow, A Natural Woman, I Feel the Earth Move ו-You’ve Got a Friend
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
קרול קינג, דייזי אדגר-ג'ונס
צילום: צילום: גטי אימג'ס

השחקנית הבריטית דייזי אדגר-ג'ונס נבחרה לגלם את המוזיקאית והיוצרת האמריקנית קרול קינג בסרט חדש על חייה. כך פרסם הערב (חמישי) אתר החדשות האמריקני "וראייטי".

על פי הפרסום, מדובר בעיבוד קולנועי של אולפני הסרטים "סוני" למחזמר המצליח "ביוטיפול", שעלה בברודוויי ב-2014 ונשען על סיפורה של קינג ועל שיריה הגדולים. המחזמר שעלה על הבמה במשך חמש שנים, זכה בשני פרסי טוני ובפרס גראמי אחד. את הסרט תביים ליסה צ'ולודנקו, הידועה בזכות הסרט "הילדים בסדר" משנת 2010. בין מפיקי הסרט נמנה השחקן זוכה האוסקר טום הנקס.

"לדייזי יש רוח ואנרגיה שזיהיתי בעצמי כשהייתי צעירה יותר", מסרה קינג ל"וראייטי". "יש לה כישרון אדיר ואני יודעת שהיא הולכת לתת הופעה נהדרת".

מתוך המחזמר זוכה הטוני "ביוטיפול", 2013

המחזמר כולל רבים מלהיטיה הגדולים של קינג, בהם Will You Love Me Tomorrow, A Natural Woman, I Feel the Earth Move ו-You’ve Got a Friend. בקריירה שנמשכת יותר משישה עשורים, קינג סיפקה להיטים לזמרים נוספים בהם ארית'ה פרנקלין, ליטל אווה ומריה קארי. היא שחררה 25 אלבומי סולו, בהם האלבום זוכה הגראמי Tapestry משנת 1971, שמכר יותר מ-25 מיליון עותקים.

אדגר-ג'ונס זכתה לעיקר פרסומה בזכות המיני-סדרה המצליחה "אנשים נורמלים", שמבוסס על ספרה של סאלי רוני. על תפקידה בסדרה קיבלה מועמדות לטקס פרסי האמי. בנוסף שיחקה בדרמות הבריטיות "עדות אילמת" ו"ג'נטלמן ג'ק". לאחרונה כיכבה בסרט "שירת סרטני הנהר", בתפקיד עליו קיבלה השבוע מועמדות לפרס גלובוס הזהב.

הפופולריים