המהפכה הושלמה: קייט בוש כבשה את ראש המצעד הבריטי

הזמרת קייט בוש כבשה את ראש המצעד הבריטי
השיר Running Up That Hill ממשיך ברצף ההצלחות בזכות "דברים מוזרים" של נטפליקס • הפעם, בוש ניפצה שלושה שיאים בהם לאישה המבוגרת ביותר שניצבה אי פעם בראש המצעד • שר, שהחזיקה בשיא לפניה, כתבה: "בראבו קייט, שיאים נועדו להישבר"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
קייט בוש
צילום: צילום: גטי אימג'ס

הזמרת והיוצרת הבריטית קייט בוש ממשיכה לעשות היסטוריה. הלילה (שבת) פורסם בבריטניה כי בוש כבשה את ראש מצעד הפזמונים הבריטי, עם השיר Running Up That Hill, שזכה בשבועות האחרונים להצלחה מחודשת בזכות השמעתו בסדרה "דברים מוזרים" של נטפליקס.

בכך, ניפצה בוש שלושה שיאים: הזמן הארוך ביותר שלקח לשיר להגיע לראש המצעד מרגע יציאתו - 37 שנים; האישה המבוגרת ביותר שהגיעה לראש המצעד הבריטי - בגיל 63; וגם - פער השנים הארוך ביותר מאז שהגיעה בפעם האחרונה לראש המצעד - 44 שנים, אז עשתה זאת עם השיר Wuthering Heights.

"הדרך שבה דור חדש של מעריצים אימץ את השיר הקלאסי הזה ללבו, מחזק את מעמדה של קייט כגדולה בכל הזמנים", אמר מנכ"ל חברת המצעדים הבריטי מרטין טלבוט, בהודעה שפרסם. והוא לא היה היחיד שהגיב לחדשות.

גם הזמרת הוותיקה, שר, שעד היום החזיקה בשיא לאישה המבוגרת ביותר שהגיעה לראש המצעד הבריטי, צייצה בטוויטר: "בראבו קייט! שיאים נועדו להישבר! זוכרת איך בזמנו היינו צריכות להילחם כדי לחצות את 'מסך הטסטוסטרון'? עשינו את זה כדי שהבנות שבאו אחרינו ישירו כמה זמן שהן רוצות. מגה כבוד". שר הייתה בת 52 כשהגיעה עם Believe לראש המצעד בממלכה בשנת 1998.

בסוף חודש מאי עלה בשירות הסטרימינג "נטפליקס" חלקה הראשון של העונה הרביעית בסדרת המדע-בדיוני "דברים מוזרים". מלבד ההצלחה הגדולה לה זכתה העונה, שהפכה לנצפית ביותר של סדרה דוברת אנגלית (עם 781 מיליון שעות צפייה תוך פחות משלושה שבועות), גם הלהיט Running Up That Hill סחף דור חדש של מעריצים. תוך ימים ספורים הוא הגיע לראש מצעד ההשמעות של אייטיונס בארצות הברית וטיפס במצעד ההשמעות של ספוטיפיי.

הפופולריים