נועה קירל במקום ה-2 ברשימת האמנים המבטיחים של מגזין פיפל

נועה קירל במקום ה-2 ברשימת המבטיחים של פיפל
"צריך לעבוד קשה כדי להגשים את החלומות שלך", אמרה קירל בת ה-20 למגזין • הזמרת שחתומה בחברת התקליטים הבין לאומית "אטלנטיק רקורדס", הוציאה עד כה שלושה סינגלים מצליחים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נועה קירל מתוך רשימת הזמרים המבטיחים של פיפל מגזין, 20.02.22
צילום: צילום: גימי פונטיין, פיפל

הזמרת הישראלית נועה קירל התברגה לרשימת האמנים המבטיחים של המגזין האמריקני "פיפל". ברשימה שפורסמה בסוף השבוע דורגה קירל במקום השני והמכובד.

בריאיון למגזין אמרה קירל כי הרעיון מאחורי המוזיקה שלה היא "להיות אישה עצמאית, לעמוד מאחורי מה שיש לך ולעבוד קשה כדי להגשים את החלומות שלך". קירל מוצגת במגזין כמי שנולדה בתל אביב להורים ישראלים, והוציאה את סינגל הבכורה שלה כשהייתה בת 14. עוד תוארה הזמרת כשופטת הצעירה ביותר בתולדות התוכנית הבין לאומית Got Talent, בה שימשה שופטת בשנת 2018.

עוד נכתב כי קירל שואבת השראה מביונסה, ג'ניפר לופז ורוזליה. "הן רוקדות, הן שרות, הן כותבות ועושות הכול", הסבירה למגזין. בנוסף נכתב כי נועה היא מעריצה של הזמר הקנדי ג'סטין ביבר.

נזכיר כי קירל בת ה-20 הוחתמה על חוזה הקלטות בחברת התקליטים הבין לאומית "אטלנטיק רקורדס". בחברה שהוקמה לפני 74 שנים, חתומים אמנים כמו אד שירן, ברונו מארס, קארדי בי, סיה והלהקה הבריטית "קולדפליי". עד כה הוציאה קירל שלושה סינגלים בין-לאומיים מצליחים: Please Don't Suck שצבר ביוטיוב 25 מיליון צפיות, ו-Bad Little Thing עם 35 מיליון צפיות ביוטיוב. הסינגל השלישי Thought About That שיצא בחודש שעבר צבר כבר יותר מ-28 מיליון צפיות.

הפופולריים