644 מיליון דולר ביום: "הנוקמים: סוף המשחק" שבר את כל השיאים

644 מיליון דולר ביום: הנוקמים שברו שיאים
הסרט ה-22 בסדרת היקום של מארוול גרף ביום שישי - יום הפתיחה שלו, סכום חסר תקדים של 156.7 מיליון דולר בארה"ב ו-644 מיליון דולר בסך הכל. על פי ההערכות, עד סוף השבוע ירוויח הסרט סכום של לפחות מיליארד דולר
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מארוול הנוקמים: סוף המשחק
צילום: אי-פי

הסרט החדש בסדרת "הנוקמים - "סוף המשחק", מבית מארוול, שובר את כל השיאים האפשריים. הסרט גרף ביום שישי - בהקרנת הבכורה שלו, סכום חסר תקדים של 156.7 מיליון דולר, ובכך עקף את השיאן הקודם "מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר", ואת הסרט הקודם בסדרת הנוקמים - "מלחמת האינסוף".

בארצות הברית וקנדה לבדן, גרף הסרט סכום כולל של כ-60 מיליון דולר. ברחבי העולם גרף הסרט עוד 487 מיליון דולר. בכך שבר הסרט את השיא של הפתיחה הטובה ביותר ברחבי העולם עם 644 מיליון דולר בסך הכל ביום שישי. על פי ההערכות, עד סוף השבוע ירוויח הסרט סכום של לפחות מיליארד דולר. החלק הראשון "מלחמת האינסוף" גרף בסך הכל יותר משני מיליארד דולר.

"סוף המשחק" הוא החלק הרביעי והאחרון בסדרת הנוקמים ולמעשה מהווה חלק שני לסרט הקודם "מלחמת האינסוף" שיצא בשנה שעברה. ב-2014 במארוול הכריזו כי שם הסרט האחרון יהיה "מלחמת האינסוף חלק 2", אך לבסוף הוחלט לוותר על כך ולתת לכל חלק שם מלא משלו. רק בתחילת חודש דצמבר 2018 פורסם השם הסופי של החלק האחרון.

אנשים צופים בסרט בבית קולנוע

(אנשים צופים בסרט בבית קולנוע, צילום: אי-אף-פי)

על בימוי סדרת סרטי "הנוקמים" חתומים האחים אנתוני וג'וזף רוסו שנשכרו על ידי אולפני מארוול בשנת 2012 לבימוי הסרט הראשון בסדרה – "קפטן אמריקה – חייל החורף". הכנסותיו נעמדו ביותר מ-714 מיליון דולר וממוצע הביקורות החיוביות עליו היה 89%. בשל ההצלחה הגדולה הם התבקשו לביים גם את סרט ההמשך "קפטן אמריקה – מלחמת האזרחים". סרט ההמשך, שיצא בשנת 2016, זכה להצלחה גדולה יותר והכנסותיו נעמדו ביותר ממיליארד דולר כשממוצע הביקורות החיוביות עליו היה 91%. בסופו של דבר הם ביימו גם את שני הסרטים האחרונים בסדרה.  

הפופולריים