מדונה מאשרת: תופיע באירוויזיון בסוף השבוע

מדונה מאשרת: תופיע באירוויזיון בסוף השבוע
בריאיון לסוכנות הידיעות רויטרס הסבירה מלכת הפופ את הסיבה שלא נכנעה ללחצי ה-BDS ובחרה להגיע לתחרות בישראל: "תמיד אפעל למען זכויות אדם, אני מקווה לראות דרך חדשה לשלום. לעולם לא אפסיק לנגן מוסיקה כדי להתאים לאג'נדה הפוליטית של מישהו ולא אפסיק לדבר נגד הפרות זכויות אדם בכל מקום בעולם שבו הן נמצאות"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מדונה
צילום: אי-פי

הזמרת מדונה מאשרת היום (שלישי) שתגיעה להופיע בסוף השבוע בתחרות האירוויזיון שמתקיימת בתל אביב. בריאיון לסוכנות הידיעות רויטרס הסבירה מלכת הפופ את החלטתה להופיע באירוויזיון בישראל שספג קריאות לחרם מתנועת ה-BDS ואמרה כי היא תמיד תפעל למען זכויות אדם ומקווה לראות דרך חדשה לשלום.

מדונה הוסיפה: ״לעולם לא אפסיק לנגן מוסיקה כדי להתאים לאג'נדה הפוליטית של מישהו ולא אפסיק לדבר נגד הפרות זכויות אדם בכל מקום בעולם שבו הן נמצאות. הלב שלי נשבר בכל פעם שאני שומעת על החיים התמימים שאבדו באזור הזה ועל האלימות שמשרתת את המטרות הפוליטיות של אלה שנהנים מהסכסוך העתיק הזה", אמרה מדונה והוסיפה ״אני מקווה ומתפללת שנשתחרר בקרוב ממעגל החורבן ההרסני הזה, וניצור דרך חדשה לקראת שלום".

מדונה צפויה לנחות הערב בישראל במטוסו הפרטי של איש העסקים סילבן אדאמס הנושא בעלויות הופעתה המתוכננת באירוויזיון. למרות שבהפקת התחרות ערוכים להופעתה של הזמרת, טרם נחתם סופית החוזה עמה ולפי המפקח הראשי על האירוויזיון מטעם ה-ebu, איגוד השידור האירופי, אם לא יחתם חוזה - מדונה לא תופיע.

הפופולריים