קייטי פרי וליונל ריצ'י עשו כבוד למלך צ'רלס

קייטי פרי וליונל ריצ'י עשו כבוד למלך צ'רלס
הנסיך וויליאם נאם על הבמה: "אבא, כולנו כל כך גאים בך" • עוד הופיעו באירוע: להקת הבנים "טייק ד'את", הטנור אנדראה בוצ'לי ואמנים מקומיים נוספים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
קייטי פרי בקונצרט ההכתרה של המלך צ'רלס, 07.05.23
צילום: צילום: גטי אימג'ס

שורה של אמנים חלקה אמש (ראשון) כבוד למלך צ'רלס השלישי ולרעייתו המלכה קמילה, בקונצרט חגיגי שהתקיים על מדשאות טירת וינדזור בבריטניה. לקונצרט בו נכחה משפחת המלוכה, הגיע קהל של 20 אלף בני אדם, כדי לצפות בקייטי פרי, ליונל ריצ'י, אנדראה בוצ'לי, להקת הבנים "טייק ד'את" ועוד זמרים וכוכבים מקומיים.

פרי, לבושה בשמלה מוזהבת, ביצעה על הבמה שניים מלהיטיה - Roar ו-Firework. הביצוע לשיר הראשון לווה במיצג רחפנים מרהיב שיצרו יחד דמות אריה. ריצ'י, חברה של פרי לשולחן השופטים בתוכנית הריאליטי "אמריקן איידול", ביצע את All Night Long להיטו מ-1983.

"אבא, כולנו כל כך גאים בך", נאם וויליאם הנסיך מוויילס. "כמו שסבתי אמרה כשהוכתרה: הכתרות הן הצהרות לתקוותינו כלפי העתיד. ואני יודע שאם היא למעלה שם, מביטה עלינו בחיבה, היא בוודאי אם מאד גאה".

בסוף השבוע הוכתר בכנסיית וסטמינסטר בלונדון המלך צ'רלס לעיני 2,300 מוזמנים. את ישראל ייצגו הנשיא, יצחק הרצוג ורעייתו מיכל. בתום הטקס שבו המלך והמלכה לארמון ארמון בקינגהאם בכרכרה מוזהבת שהובילו שמונה סוסים.

הפופולריים