בעקבות מצבה הרפואי: סלין דיון ביטלה את כל הופעותיה ב-2023 ו-2024

סלין דיון ביטלה את כל הופעותיה ב-2023 ו-2024
מדובר ב-24 הופעות שנדחו מ-2022 ותוכננו להתקיים ברחבי אירופה • בחודש דצמבר חשפה הזמרת כי אובחנה עם תסמונת "האדם הנוקשה" שפוגעת באחד ממיליון בני אדם
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
סלין דיון
צילום: גטי אימג'ס

חמישה חודשים לאחר שביטלה את הופעתה בישראל, הזמרת סלין דיון הודיעה היום (שישי) על ביטול כל הופעותיה המתוכננות ל-2023 ו-2024 בעקבות מצבה הבריאותי. מדובר ב-24 הופעות שנדחו מ-2022 ותוכננו להתקיים ברחבי אירופה.

"אני כל כך מצטערת לאכזב שוב את כולכם", כתבה דיון בפוסט שפרסמה ברשתות החברתיות. "אני עובדת קשה מאוד כדי לצבור כוחות בחזרה, אבל סיבובי הופעות יכולים להיות קשים מאוד גם כשאת 100%. זה לא הוגן כלפיכם להמשיך לדחות את ההופעות, ולמרות שזה שובר לי את הלב, עדיף שנבטל הכול עכשיו עד שאהיה באמת מוכנה לחזור שוב לבמה. אני רוצה שכולכם תדעו, אני לא מוותרת... ואני לא יכולה לחכות לראות אתכם שוב".

בחודש דצמבר האחרון חשפה דיון כי אובחנה עם בעיה נוירולוגית נדירה מאד שנקראת תסמונת "האדם הנוקשה" (Stiff person syndrome), שפוגעת באחד ממיליון בני אדם. "לצערי, התכווצויות השרירים האלו משפיעות על כל חלק בשגרת החיים שלי", אמרה דיון בסרטון שפרסמה. "לפעמים הן מקשות עליי ללכת ולא מאפשרות לי להשתמש במיתרי הקול ולשיר כמו שאני יודעת".

דיון השלימה 52 הופעות בלבד מסיבוב ההופעות הבינלאומי שלה Courage שיצא לדרך בספטמבר 2019. סיבוב ההופעות נקטע במרץ 2020 בעקבות התפרצות מגפת הקורונה. בשל מצבה הבריאותי, דיון לא עלתה מאז שוב על הבמות.

הפופולריים