מפגש פסגה: דה וויקנד שחרר סינגל חדש עם מדונה

מפגש פסגה: דה וויקנד שחרר סינגל חדש עם מדונה

הסינגל Popular הוקלט כחלק מפסקול הסדרה The Idol שתעלה בשבוע הבא ב-HBO ובישראל • ואם זה לא מספיק: בשבוע הבא תשחרר מלכת הפופ סינגל נוסף - הפעם עם סם סמית'
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מדונה ודה וויקנד
צילום: גטי אימג'ס

יומיים בדיוק לפני שתעלה סדרת הטלוויזיה החדשה שלו, הזמר הקנדי דה וויקנד שחרר הבוקר (שישי) סינגל חדש בשם Popular. השיר החדש הוקלט עבור פסקול הסדרה The Idol שתעלה ביום ראשון הקרוב ב-HBO וגם כאן בישראל. בהקלטה משתף דה וויקנד פעולה עם מלכת הפופ מדונה והראפר האמריקני פלייבוי קרטי.

בקליפ המלווה את הסינגל נראים צילומים מפרימיירת הסדרה שהתקיימה בפסטיבל הסרטים של קאן בשבוע שעבר. מלבד דה וויקנד נראים שם שחקנים נוספים בהם לילי-רוז דפ, האנק עזריה, הדוגמנית הטרנסג'נדרית הארי נף, הזמר האוסטרלי טרוי סיון ויוצר הסדרה סאם לוינסון. הסדרה מתמקדת בכוכבת פופ (דפ) שלאחר שסיבוב ההופעות שלה בוטל בעקבות התמוטטות עצבים, מתחילה מערכת יחסים מורכבת עם גורו להעצמה אישית (דה וויקנד) המתגלה כראש כת.

ולמי שהתגעגע למלכת הפופ, אתמול בישרה מדונה כי תשחרר בשבוע הבא סינגל נוסף בשם Vulgar אותו הקליטה עם סם סמית'. בטקס פרסי הגראמי האחרון מדונה הייתה זו שהציגה את סמית' לקראת הופעתו על הבמה עם הזמרת קים פטרס. Vulgar ישוחרר ביום שישי הבא.

הפופולריים