גל גדות כבשה את כנס המעריצים של נטפליקס בברזיל

גל גדות כבשה את כנס המעריצים של נטפליקס בברזיל
כוכבת הקולנוע הישראלית חשפה בכנס את הטריילר למותחן הריגול החדש שלה "לב של אבן" שיעלה בענקית הסטרימינג ב-11 באוגוסט • עוד נחשפו באירוע טיזר לעונה האחרונה של You, הצצה לתוכנית הריאליטי שנוצרה בהשראת על "משחק הדיונון", וגם - הליהוק המפתיע לעונה האחרונה של "דברים מוזרים"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
גל גדות בכנס המעריצים השנתי של נטפליקס, הלילה
צילום: נטפליקס

השחקנית הישראלית גל גדות כבשה הלילה (ראשון) את TUDUM, כנס המעריצים השנתי של ענקית הסטרימינג נטפליקס. בכנס, שהתקיים בסאו פאולו שבברזיל בנוכחות שורה ארוכה של כוכבים, בהם ארנולד שוורצנגר, הנרי קאוויל, כריס המסוורת' ועוד, סיפקו כוכבי שירות הסטרימינג הצצה למגוון התכנים המקוריים שיעלו בו במהלך השנה הקרובה.

אבל גולת הכותרת של האירוע התקשורתי שהועבר בשידור חי - ונשמרה לסוף, הייתה הקרנת הבכורה העולמית של הטריילר למותחן הריגול "לב של אבן" (Heart of Stone) אותו הפיקה גדות ובו היא מככבת בתפקיד הראשי. מלבד גדות הציגו את הטריילר השחקנים שמככבים בו לצדה - ג'יימי דורנן ("חמישים גוונים של אפור") ואליה בהאט.

בסרט מגלמת גדות את רייצ'ל סטון, סוכנת CIA והאישה היחידה שעומדת בין ארגון הביון החשאי לבין אובדן הנכס היקר והמסוכן ביותר שלו. הסרט, אותו הפיקה חברת ההפקה Pilot Wave של גדות ובעלה ירון ורסאנו, מתוכנן לעלות בנטפליקס ב-11 באוגוסט.

ואילו עוד בשורות הגיעו הלילה מסאו פאולו? כוכב האקשן הוותיק ארנולד שוורצנגר הכריז כי "פובאר", קומדיית הפעולה בכיכובו שעלתה בחודש שעבר בנטפליקס תקבל עונה שנייה. בנוסף, הציג שוורצנגר סרטון שצילמה השחקנית לינדה המילטון, שותפתו לסדרת סרטי "שליחות קטלנית", בו הכריזה על הצטרפותה לעונה החמישית של סדרת המדע הבדיוני "דברים מוזרים".

עוד נחשפו באירוע טיזר לעונה החמישית והאחרונה של דרמת הפשע You; נחשף קאסט שחקני העונה השנייה של סדרת המתח הדרום קוריאנית "משחק הדיונון" - זאת בנוסף להצצה אל תוכנית הריאליטי המבוססת עליה שתעלה בנובמבר; נחשפו תמונות מצילומי העונה השלישית של הסדרה "ברידג'רטון" שתתמקד הפעם בסיפור האהבה של קולין ופנלופי; וכן שוחררו קליפים חדשים מתוך העונות החדשות של "המכשף" שתעלה ב-29 ביוני, "עוצר נשימה" שתעלה ב-3 באוגוסט ו"לופן" שתעלה ב-5 באוקטובר.

הפופולריים