זה קרה: סמנתה הפציעה בסדרת ההמשך של "סקס והעיר הגדולה"

זה קרה: סמנתה הפציעה בסדרת ההמשך של "סקס והעיר הגדולה"
שבע שנים מאז שהכריזה כי לא תעשה זאת - קים קטרל שבה הלילה אל נעליה של סמנתה, הפעם בסדרה "פשוט ככה" • בצילומי הסצינה שהתקיימו בחודש מרץ בניו יורק, לא היו מעורבות כוכבות הסדרה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
קים קטרל מתוך פרק סיום העונה השנייה של "פשוט ככה"
צילום: מתוך "פשוט ככה", באדיבות HOT

13 שנים מאז שהופיעה בפעם האחרונה בזיכיון המצליח, השחקנית הקנדית קים קטרל חזרה אתמול (חמישי) אל נעליה של סמנתה ג'ונס. זה קרה בסצינת הפתיחה של פרק סיום העונה השנייה של "פשוט ככה", סדרת ההמשך של "סקס והעיר הגדולה" המשודרת ב-HBO וזמינה בישראל ב-HOT.

בסצינה המדוברת מפתיעה סמנתה ג'ונס את קארי בראדשו, אותה מגלמת שרה ג'סיקה פרקר, בשיחת טלפון מלונדון תוך כדי נסיעה. כפי שדיווח אתר "וראייטי" בראשית חודש יוני, בצילומי הסצינה שהתקיימו בחודש מרץ האחרון בניו יורק, לא היו מעורבות כוכבות הסדרה פרט לקטרל.

קטרל בת ה-67, גילמה את דמותה של ג'ונס בשש עונותיה של הסדרה המיתולוגית בשנים 1998 עד 2004 ובשני סרטי המשך. מאז, הביעה את התנגדותה הפומבית להשתתף בסרט שלישי או בסדרת ההמשך. בריאיון שהעניקה למגיש הבריטי פירס מורגן ב-2017 אמרה "שחררתי את סמנתה ואיני מעוניינת עוד לגלם אותה שוב".

המיני-סדרה "פשוט ככה" עלתה לאוויר בדצמבר 2021 בשירות הסטרימינג HBO Max. מוקדם יותר השבוע הודיעה רשת הטלוויזיה האמריקנית HBO על חידושה לעונה שלישית.

הפופולריים