המועמדים לפרס הפורום הדוקומנטרי: כאן מוביל בפער עצום

המועמדים לפרס הפורום הדוקומנטרי: כאן מוביל בפער עצום
תאגיד השידור הישראלי קיבל 38 מועמדויות בכל 15 הקטגוריות בטקס הפרסים היוקרתי • בהפקות הבולטות המועמדות לפרס - "חילוניות", "מדורת השבטים", "מכונת המיתוסים", "טבריה מתחת לקו האדום" ו"בשם האב" • טקס הפרסים המרכזי יתקיים ב-18 בדצמבר
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מתוך "טבריה – מתחת לקו האדום"
צילום: באדיבות כאן 11

תאגיד השידור הישראלי "כאן" מוביל את רשימת המועמדים לפרס הפורום הדוקומנטרי 2023. על פי רשימת המועמדים שפרסם הפורום היום (שלישי), ל"כאן" 38 מועמדויות בכל 15 הקטגוריות. 

בין ההפקות של כאן 11, כאן חינוכית וכאן דיגיטל הבולטות המועמדות לפרס - "חילוניות", "מדורת השבטים", "מכונת המיתוסים", "טבריה מתחת לקו האדום" ו"בשם האב". בטקס המרכזי שיתקיים ב-18 בדצמבר, יחולקו פרסים בסך מאות אלפי שקלים לזוכים ולזוכות בקטגוריות השונות.

מועמדים בולטים נוספים לפרס הם הסרט "שלושתנו", הזוכה הטרי בפסטיבל הסרטים בירושלים וכן הסרט "1948- לזכור ולשכוח" המגולל את מהלך מלחמת העצמאות מנקודת מבטם של יהודים וערבים. בגזרת התחקירים, תוכנית התחקירים "זמן אמת" עם שתי מועמדויות - "בגוף ראשון" ו"מכון שליטה" - על מכון קהלת. בקטגוריית "סדרות רשת", לכאן דיגיטל שלוש מועמדויות - "אל הפחד", "הטרמפיסטים" ו"הקמאבק".

השנה בפעם הראשונה הוכרז על קטגוריה חדשה לתוכניות תעודה עבור ילדים. לכאן חינוכית ארבע מועמדויות בקטגוריה על "והילד הזה הוא אני", "להציל את חיות הבר", "מסע לפולין", "סליחה על השאלה ילדים".

הפופולריים