מנועה קירל עד אנה זק: מי ייצג את ישראל בטקס פרסי ה-EMA?

מנועה קירל עד אנה זק: מי ייצג את ישראל בטקס פרסי ה-EMA?
ערוץ MTV ישראל חשף את רשימת המועמדים המקומיים בקטגוריית Best Local Act בטקס פרסי MTV אירופה • ההצבעה פתוחה עד 31 באוקטובר, הטקס יועבר בשידור חי בערוץ MTV ישראל ב-5 בנובמבר
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
לוגו טקס פרסי ה-EMA 2023
צילום: באדיבות MTV ישראל

ערוץ MTV ישראל חשף היום (רביעי) את רשימת האמנים המקומיים המתמודדים על הזכות לייצג את ישראל בקטגוריית Best Local Act בטקס פרסי MTV אירופה (ה-EMA). המועמדים השנה הם נועה קירל, אנה זק, נונו, שירה מרגלית וליעד מאיר.

המועמד הנבחר יקבל הזמנה לטקס היוקרתי, יצעד על השטיח האדום ויזכה לחשיפה בינלאומית. ההצבעה לאמן המקומי ולכלל הקטגוריות הבינלאומיות פתוחה באתר MTV ישראל עד 31 באוקטובר. מאז 2017 נבחרה קירל בקטגורייה המדוברת - לא פחות מחמש פעמים רצופות.

המועמדים בקטגוריית Best Local Act (צילום: באדיבות MTV ישראל)

בשנה שעברה משכה קירל תשומת לב רבה כשצעדה על השטיח האדום בדיסלדורף בתלבושת שעוטרה בפניו של הראפר קנייה ווסט, בשילוב שרשראות עם תליוני מגן דוד וחי. על הלוק היו אחראים אז המעצבת יובל אלרואי והסטייליסט איתי בצלאלי. "אנחנו חווים לאחרונה הרבה אנטישמיות בעיקר נוכח האמירות של קנייה ווסט", מסרה אז קירל. "אני גאה להיות אמנית ישראלית שמייצגת את ישראל בעולם".

טקס פרסי ה-EMA יתקיים השנה ב-Paris Nord Villepinte בפריז וישודר ביותר מ-150 מדינות. הטקס יועבר בשידור חי ב-MTV ישראל ב-5 בנובמר, כשהשטיח האדום יחל בשעה 20:00 והטקס עצמו בשעה 21:00. שידור חוזר של הטקס, ערוך ומתורגם, ישודר ב-6 בנובמבר, יום שני בשעה 21:00.

הפופולריים