עם חוה אלברשטיין ועדן דרסו: ג'יין בורדו שחררו אלבום חדש

עם חוה אלברשטיין ועדן דרסו: ג'יין בורדו שחררו אלבום חדש
בצל המלחמה, הלהקה האהובה שחררה היום את "כישוף", אלבום רביעי עליו עבדה בשנה האחרונה • את האלבום הקדישו לחטופים: "בתפילה שישובו הביתה ובתקווה ששורה זו לא תהיה רלוונטית ממחר, כי הם בבית מקשיבים למוזיקה שהם אוהבים, מחלימים וחופשיים"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
עטיפת האלבום "כישוף" של ג'יין בורדו
צילום: בן פלחוב; עיצוב: אילון ברגמן

ברקע המתיחות הביטחונית והתקיפה האיראנית, הלהקה המצליחה "ג'יין בורדו" שחררה הבוקר (ראשון) את "כישוף", אלבום האולפן הרביעי של הלהקה שמציינת עשר שנות פעילות. האלבום החדש כולל 10 רצועות, בהן שיתופי פעולה מסקרנים עם חוה אלברשטיין ועדן דרסו.

"במציאות בלתי אפשרית, בתזמון רחוק ממושלם, מוציאים היום את האלבום החדש בדיוק כמו שתכננו, כי זאת המדינה שבה אנחנו חיים וזו המדינה בה אנחנו עושים מוזיקה והיום זה אולי אפילו חשוב ונחוץ יותר מתמיד", מסרו הבוקר חברי הלהקה בפוסט שפרסמו ברשתות החברתיות. "אז הנה זה פה".

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

"האלבום הזה נכתב לפני מתקפת הפתע על ישראל ב-7 באוקטובר ובכל זאת אנחנו רוצים להקדיש אותו לכל הנשמות היפות שאיבדנו, שנרצחו, נפצעו, נחטפו ונשבו אם בנפשם או בגופם", הוסיפה הלהקה. "לכל מי שנפל בהגנתו על הארץ שלנו, לכל מי שרקד עד אור הבוקר והיה צריך לברוח מהחושך, לכל מי שנפרד ממשפחתו ומהבית שהכיר, לכל מי שמחכה לחזור לחיים שפויים. האלבום הזה מוקדש ל-133 החטופים בעזה בתפילה שישובו הביתה ובתקווה ששורה זו לא תהיה רלוונטית כבר ממחר כי הם בבית מקשיבים למוזיקה שהם אוהבים מחלימים וחופשיים".

ג'יין בורדו, מורכבת מחברי הלהקה דורון טלמון, מתי גלעד, יואב ארבל, רמי אוסרווסר וסתיו אחאי. שלושת אלבומיה הקודמים של הלהקה - "ג'יין בורדו", "מה שחשוב" ו"אוקיינוסים" זכו להצלחה גדולה. בחודש נובמבר האחרון, בעקבות המלחמה, שחררה הלהקה את השיר "לא לבד".

הפופולריים