אדם על מצבו הרפואי: "מתקשה לנשום, לדבר, לשמוע וללכת"

אדם על מצבו הרפואי: "מתקשה לנשום, לדבר, לשמוע וללכת"
הזמר שמתמודד בשנה האחרונה עם מחלת הסרטן, כתב בפוסט בפייסבוק כי הוא מתכוון להתארח בהופעתו של המוזיקאי יהונתן פרלמן בשבוע הבא • "המצב הבריאותי שלי לא טוב, אבל יש לי רצון לפגוש אהבה וקהל", כתב בפוסט
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הזמר אדם בהופעה, ארכיון
צילום: אבשלום ששוני, פלאש 90

שבוע לאחר שהתייחס לשמועות שנפוצו על מותו, הזמר אדם שמתמודד בשנה האחרונה עם מחלת הסרטן, הודיע הערב (שני) כי הוא מתכוון להתארח ביום שני הבא במופע של המוזיקאי יהונתן פרלמן. "יש לי קושי בהליכה, קושי בנשימה, קושי בשמיעה, קושי להזיז את הצוואר והעורף וקושי להוציא קול ולדבר", כתב בפוסט.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

"היי אהוביי, בשבוע הבא בעזרת השם (אני) מתכוון להתארח במופע של יהונתן פרלמן", כתב אדם בפוסט שפרסם בחשבון הפייסבוק שלו. "המצב הבריאותי שלי לא טוב, אבל יש לי רצון לפגוש אהבה וקהל, לשמוע מוסיקה טובה, לפרגן לדור הצעיר ולהרגיש קצת חיים. השנה האחרונה קשה עד בלתי אפשרית עבורי ולצערי זה לא הולך למקום טוב, אבל ממשיך לקוות ובינתיים עדיין מעדיף את העולם הזה על 'ורק האור דוהר מתגבר'".

"יש לי קושי בהליכה, קושי בנשימה, קושי בשמיעה, קושי להזיז את הצוואר והעורף וקושי להוציא קול ולדבר ובכל זאת, אני מאמין ברוח ומה שיהיה, יהיה", הוסיף. "אז אם תגיעו ב-27 במאי להיכל התרבות (אולם) צוקר ואם נשארו כרטיסים ואם אתם אוהבים מוסיקה ישראלית, טקסטים מרגשים ועיבודים גדולים, אז תקבלו לשני שירים גם קצת אותי, ניפגש".

אדם, מהזמרים האהובים והמצליחים במדינה משנות ה-80, חשף בחודש מאי בשנה שעברה כי אובחן עם מחלת הסרטן. "היום התבשרתי שאצטרך לעבור סדרת טיפולים, הקרנות וכימותרפיה. עדיין מתקשה לעכל. מאחר שהוגדרתי כחולה אונקולוגי, אין צורך שזה ידלוף ואין צורך להסתיר, אלא בעזרת השם להתמודד עם מה שיבוא".

בחודש ינואר השנה הוא הופיע בעצרת המרכזית בכיכר החטופים בתל אביב. "המלחמה 'השנייה' מונעת ממני כל כך להסתובב ולהיות, אבל ידעתי שהיום, אל מולכם ובשביל המטרה שלכם, אני חייב להגיע", אמר אז לקהל. "מה שהחזיק אותי עד 7 באוקטובר זה האמונה ובאיזה שהוא מקום הידיעה או ההחלטה שאני אנצח. תסמכו עליי - אנחנו ננצח".

הפופולריים