אחרי חצי שנה: משטרת לוס אנג'לס פתחה בחקירת נסיבות מותו של מת'יו פרי

משטרת לוס אנג'לס פתחה בחקירת נסיבות מותו של מת'יו פרי
אתר TMZ דיווח הלילה כי החקירה עוסקת בשאלה מי סיפק לפרי את סם הקטמין שאותר בגופו לאחר מותו ובאילו נסיבות • בדוח הנתיחה שלאחר המוות נמצאה בדמו של השחקן כמות קטמין המספיקה להרדמה כללית
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מת'יו פרי, 28.04.15
צילום: אי-פי

קרוב לשבעה חודשים מאז שהשחקן מת'יו פרי מת במפתיע בעקבות "השפעות חמורות של קטמין", משטרת לוס אנג'לס (LAPD) ומנהל אכיפת הסמים (DEA) האמריקני פתחו בחקירה פלילית של נסיבות מותו. כך אישרו הלילה (שלישי) מקורות ברשויות אכיפת החוק בארצות הברית ל"לוס אנג'לס טיימס". על פי הדיווח, ב-LAPD וב-DEA בוחנים כיצד הגיעו רמות גבוהות של קטמין לגופו של פרי. במקביל, אתר TMZ דיווח הלילה כי החקירה עוסקת בשאלה מי סיפק לפרי את הסם ובאילו נסיבות.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

כוכב הסדרה "חברים" אותר ללא רוח חיים בג'קוזי בביתו בשכונת פסיפיק פליסיידס שבלוס אנג'לס בסוף חודש אוקטובר. על פי דוח מכון המחקר הרפואי של לוס אנג'לס שפורסם בחודש דצמבר, בקיבתו של פרי אותרו עקבות של קטמין, המשמש לעתים לטיפול בדיכאון. עם זאת, על פי דוח הנתיחה שלאחר המוות נמצאה בדמו של השחקן כמות קטמין המספיקה להרדמה כללית. בגופו אובחנו גם מחלת עורקים כליליים ושרידי בופרנופרין, תרופה שמשמשת לטיפול בהתמכרות למשככי כאבים. כך, נקבע כי מותו נגרם בעקבות מנת יתר ונשלל כל חשד פלילי.

על פי חוקר מקרי המוות, פרי עבר טיפול בחרדה ודיכאון באמצעות עירוי קטמין בימים שלפני מותו. הטיפול האחרון עליו דווח התרחש שבוע וחצי לפני מותו. משמע הקטמין שנמצא בגופו בנתיחה שלאחר המוות הוא לא זה שקיבל בטיפול האחרון שעבר.

בתוך כך, מוקדם יותר השבוע התייחסה השחקנית האמריקנית קורטני קוקס, בריאיון ראשון למותו של פרי, שותפה לסדרה "חברים". "אני אסירת תודה על כך שזכיתי לעבוד איתו כל כך הרבה שנים", אמרה קוקס. "הוא מבקר אותי הרבה, אם אנחנו מאמינים בזה. כמו אבא שלי ואמא שלי (שמתו), אני מדברת איתו המון. אני מרגישה כשהוא בסביבה, חד משמעית".

הפופולריים