סלין דיון בדוקו חדש על מחלתה: "מתגעגעת כל כך לקהל"

סלין דיון בדוקו חדש על מחלתה: "מתגעגעת כל כך לקהל"
שירות הסטרימינג Prime Video שחרר קדימון ראשון לסרט I Am: Celine Dion, בו תיעדה הזמרת את התמודדותה עם תסמונת האדם הנוקשה • "אני עובדת קשה מדי יום, לא אעצור", אמרה דיון בקדימון • הסרט ישודר ב-25 ביוני
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
סלין דיון מתוך הדוקו I Am Celine Dion
צילום: Prime Video

שנה וחמישה חודשים מאז שחשפה כי אובחנה עם תסמונת האדם הנוקשה ונאלצה לבטל את כל הופעותיה, שירות הסטרימינג Prime Video של אמזון שחרר הערב (חמישי) קדימון לסרט הדוקו I Am: Celine Dion, בו הזמרת סלין דיון תיעדה את התמודדותה עם המחלה הנדירה. הסרט ישודר ב-25 ביוני.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

"אני עובדת קשה מדי יום", אומרת דיון בקליפ. "אבל אני חייבת להודות, זה לא פשוט. אני מתגעגעת כל כך, לקהל. אני מתגעגעת אליהם. אם אני לא מסוגלת לרוץ, אני אלך. אם אני לא מסוגלת ללכת, אני אזחל. אני לא אעצור".

בריאיון שנתנה בחודש שעבר למגזין Vogue France אמרה הזמרת הקנדית: "לא ניצחתי את המחלה, היא עדיין בגופי ותמיד תהיה". דיון הוסיפה כי היא מקווה שיום אחד תהיה חזקה מספיק כדי להופיע שוב על הבמה. היא ציינה כי היא מתאמנת "כמו אתלטית" כדי להתגבר על מצבה הרפואי. "חמישה ימים בשבוע אני עוברת טיפולים ספורטיביים, פיזיים וקוליים. אני עובדת על האצבעות בכפות הרגליים, הברכיים, השוקיים, האצבעות, השירה והקול שלי".

דיון, בת 56, חשפה בסרטון שפרסמה בדצמבר 2022 כי התכווצויות השרירים איתן היא מתמודדת, משפיעות על כל חלק בשגרת החיים שלה. "לפעמים הן מקשות עליי ללכת ולא מאפשרות לי להשתמש במיתרי הקול ולשיר כמו שאני יודעת", אמרה אז. בעקבות מצבה הרפואי, נאלצה דיון לבטל את כל הופעותיה שתוכננו ל-2023 ו-2024.

הפופולריים