הירי לדרום נמשך, צה"ל תקף יעדי חמאס ברצועת עזה

הירי לדרום נמשך, צה"ל תקף יעדי חמאס בעזה
תגובת צה"ל באה בעקבות ירי הרקטות ושיגורי בלוני התבערה לאורך היום והערב. רקטה אחת ששוגרה מעזה נפלה בשטח פתוח. מוקדם יותר שוגרו שלוש פצצות מרגמה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רקטות, ירי לעבר ישראל, עוטף עזה, רצועת עזה
צילום: צילום: קובי ריכטר, TPS

התרעות צבע אדום נשמעו הערב (שישי) בשדרות ובמועצה האזורית אשכול. רקטה אחת נפלה בשטח פתוח, שלוש נוספות יורטו. אין דיווח על נפגעים בגוף. דובר עיריית שדרות ירון ששון מסר כי אין נפילות בשטח העיר, ולא ידוע על נזק לנפגעים או מבנים. 

בתגובה לירי הרקטות ולשיגורי בלוני התבערה לאורך היום והערב, תקף צה"ל יעדי טרור של חמאס ברצועת עזה. מדובר צה"ל נמסר כי בין היעדים שהותקפו - מחסנים לאחסון אמצעי לחימה ותשתית תת-קרקעית, "המשמשים את הזרוע הצבאית של ארגון הטרור חמאס". 

מוקדם יותר היום שוגרו שלוש פצצות מרגמה מרצועת עזה לשטח ישראל. אחת מהן יורטה על ידי מערכת כיפת ברזל, ושתיים נוספות נפלו בשטחים פתוחים בשטחי המועצה האזורית אשכול. בתגובה, תקף צה"ל עמדה צבאית של חמאס בדרום הרצועה באמצעות טנק.

בד בבד, באזור קיבוץ בארי שבעוטף עזה התפוצץ הערב מטען נפץ שהיה קשור לצרור בלונים, לא היו נפגעים. זהו היום השלישי ברציפות שבו נמשך ירי הרקטות והפרחת בלוני הנפץ מרצועת עזה לעבר ישראל. על אף המתיחות הגוברת, פסטיבל "דרום אדום" נפתח בעוטף עזה. 


 

הפופולריים