פקיד חיזבאללה לרויטרס: 2 כלי טיס ישראלים בלתי-מאוישים התרסקו בביירות

פקיד חיזבאללה: 2 מל"טים ישראליים נפלו בביירות
גורם בכיר בחיזבאללה אמר לערוץ הלבנוני LBC כי מל"ט ישראלי אחד התרסק על גג בניין בפרבר הדרומי, המעוז של הארגון בעיר ואחר התפוצץ והתרסק מסיבה לא ידועה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הפיצוץ בלבנון כפי שנטען ברשתות החברתיות במדינה
צילום:

פקיד בארגון הטרור חיזבאללה אמר לפנות בוקר (ראשון) לסוכנות הידיעות רויטרס כי שני כלי טיס ישראליים בלתי-מאויישים התרסקו ברובע דאחיה, המעוז של הארגון בביירות. גורם בכיר בחיזבאללה אמר לערוץ הלבנוני LBC כי התקרית החלה כשמל"ט ישראלי התרסק על אחד מגגות הבניינים בפרבר הדרומי של ביירות. לדבריו, אנשי הארגון הגיעו למקום כדי לאסוף את המל"ט ולהעבירו למקום בטוח. כעבור חצי שעה, טען הגורם, מל"ט ישראלי נוסף שוגר לאותו אזור והוא התפוצץ והתרסק מסיבה לא ידועה, מה שגרם לדליקה שפרצה במקום.


קודם לכן דווח בכלי תקשורת ערביים ולבנוניים על פיצוץ עז שנשמע באחד הרחובות במעוז חיזבאללה. תושבים הוסיפו כי הארגון סגר את האזור. ברשתות החברתיות הופצו תמונות של אחד המל"טים, לכאורה, שהתרסק. נכון לשעה זו, צה"ל לא התייחס לאירוע.

הדיווחים על הפיצוץ הגיעו כארבע שעות לאחר תקיפת צה"ל במבנה של כוח קוד האיראני בכפר עקרבה שבאזור דמשק, סוריה, אשר תכנן לפגוע במטרות בצפון הארץ באמצעות רחפנים תוקפים. מרכז המעקב הסורי דיווח כי לפי המידע שיש בידיו, ישנו אזרח אחד הרוג, לא ברור אם כתוצאה מהתקיפה או כתוצאה מהטילים שירו מערכות הנ"מ הסוריות נגד מטוסי חיל האוויר שסיכלו את הפיגוע.

הפופולריים