ישראל במלחמה

צה"ל הודיע על מותה של רוני אשל, שנעדרה מה-7.10

צה"ל הודיע על מותה של רוני אשל, שנעדרה מה-7.10
בנוסף, נפל בקרב בעזה רס״ר במיל׳ דב משה (דובי) כוגן, בן 32, מנוב, לוחם ביחידת שלדג
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
-
צילום: -

צה"ל התיר לפרסום היום (חמישי) על מותה של רוני אשל, התצפיתנית בת ה-19 מצור יצחק, שנעדרה מאז המתקפה של חמאס על הבסיס שלה בנחל עוז ב-7 באוקטובר. בנוסף, צה"ל פרסם שרס״ר במיל׳ דב משה (דובי) כוגן, בן 32, מנוב, לוחם ביחידת שלדג, נפל היום בקרב בעומק רצועת עזה.

התצפיתנית רוני אשל, הוגדרה כנעדרת מאז השבת השחורה והיום, יותר מחודש אחרי, נמסרה הבשורה המרה למשפחתה. רוני הותירה אחריה שני הורים, שרון ואייל, ושני אחים, יעל ואלון. היא תובא למנוחות ביום ראשון בבית העלמין הצבאי בכפר סבא. בהתכתבות האחרונה של רוני עם אימה שרון, כתבה לה: "אמא לא לדאוג אני בסדר".

דודתה עידית מסרה: "קיווינו מאוד וחשבנו שהיא חטופה. היום בצהריים הגיעו קצינים מאכ"א לבשר לנו. כל החמ"ל שם נשרף ועשו בדיקות במספר מעבדות, כולל מעבדות בחו"ל". עוד הוסיפה: "היא הייתה תצפיתנית בצוות מעולה של בנות מצוינות. היא אהבה מאוד את השירות שלה, היא פרחה בצבא".

כל שמות הנרצחים במלחמה מאז 7 באוקטובר
עקבו אחרי ערוץ הוואטסאפ של כאן חדשות

מוקדם יותר היום, צה"ל עדכן שרס"ר במיל' אליהו בנימין אלמקייס, לוחם הנדסה בן 29 מירושלים, נפל בקרבות ברצועה. מאז החלה הפעולה קרקעית מניין החללים מתחילת הפעולה הקרקעית ברצועה עלה בכך ל-37.

אליהו בנימין אלמקייס ז"ל

בקרבות ברצועה אתמול נפצעו קשה קצין ושני לוחמים מגדוד 202 של צנחנים, קצין במילואים מגדוד 697 בחטיבה 551, ולוחם במילואים בגדוד 6551 בחטיבה 551.

אתמול הותרו לפרסום שמותיהם של שלושה חללי צה"ל נוספים: סמ"ר נועם יוסף אבו, לוחם בגדוד 931 של הנח"ל, בן 20 מדימונה; רס"ל במילואים יעקב עוזרי, לוחם שריון בגדוד 52 של חטיבה 401, בן 28 מכפר שמאי; ורס"ל יונתן חצור, לוחם ביחידת שלדג, בן 22 מקציר. 

הפופולריים