צה"ל: נועה מרציאנו, שחמאס פרסם סרטון שלה, אינה בחיים

צה"ל: נועה מרציאנו, שחמאס פרסם סרטון שלה, אינה בחיים
עד כה נמסרו הודעות למשפחותיהם של 365 חללי צה"ל שנפלו במלחמה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נועה מרציאנו
צילום: -

בצה"ל התירו היום (שלישי) לפרסום כי רב״ט נועה מרציאנו, תצפיתנית בת 19 ממודיעין, אינה נמצאת בין החיים. סרטון של נועה הופץ אתמול על ידי חמאס, שבעקבותיו דובר צה"ל פרסם: "ליבנו עם משפחת מרציאנו שבתם, נועה, נחטפה באכזריות על ידי ארגון הטרור חמאס. נציג צה״ל הגיע לבית המשפחה והודיע להם על פרסום הסרטון. חמאס ממשיך להפעיל טרור פסיכולוגי ונוהג באופן לא אנושי, דרך סרטונים ותמונות חטופים, כפי שעשה גם בעבר.

מוקדם לכן, בצה"ל התירו לפרסם את שמותיהם של שני חללים שנפלו בקרבות בצפון רצועת עזה: סמ"ר רועי מרום, בן 21 מרעננה, מפקד כיתה בגדוד 906 בביסל"ח ששירת כלוחם בסיירת חרוב; ורס"ר במילואים רז אבולעפיה, בן 27 מרשפון, לוחם בגדוד 6863 בחטיבה 12. עד כה נמסרו הודעות למשפחותיהם של 365 חללי צה"ל שנפלו במלחמה.

הפנים והשמות: שמות הנופלים והנופלות

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי, לחצו על הפעמון ואתם מעודכנים

רס"ר רז אבולעפיה וסמ"ר רועי מרום

כמו כן, לוחם במילואים מיחס"ם 5828 ואיש קבע מגדוד 605 נפצעו באורח קשה בקרבות בצפון רצועת עזה. בנוסף, אתמול שני לוחמי צה"ל נפצעו באורח קשה ובינוני מפגיעת טיל נ"ט סמוך למרחב נטועה. הלוחמים פונו לקבלת טיפול בבית חולים ומשפחותיהם עודכנו.

אתמול הותרו לפרסום שמותיהם של שני חללי צה"ל שנפלו בקרבות ברצועה. רב-סרן יששכר נתן, בן 28 מקריית מלאכי, קצין לוחם בעוצבת הקומנדו וסמל-ראשון איתי שהם, בן 21 מראש העין, לוחם בעוצבת הקומנדו.
הפופולריים