מיה רגב שוחררה משבי חמאס, ללא אחיה איתי

מיה רגב שוחררה משבי חמאס, ללא אחיה איתי
רגב נחטפה מהמסיבה ברעים יחד עם אחיה, שנותר חטוף בעזה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מהרשתות החברתיות
צילום: מהרשתות החברתיות

מיה רגב חזרה היערב (שבת) לישראל לאחר שהוחזקה חטופה בידי חמאס במשך 50 יום. מיה בת ה-21, תושבת הרצליה, הגיעה לבית חולים סורוקה, ומצבה הוגדר בינוני אך יציב.

נחטפה ממסיבת נובה ברעים, יחד עם אחיה בן ה-18 איתי. מיה ואיתי חזרו מטיול במקסיקו יום קודם, ונסעו למסיבה, לה ציפו מאוד. למשפחה נודע כי הם נחטפו לעזה מסרטון בו נראה איתי מועלה לטנדר על ידי מחבלים. בעוד מיה שוחררה היום, איתי מוחזק עדיין בידי ארגון הטרור. 

> החדשות והעדכונים בערוץ הווטסאפ הרשמי של כאן חדשות

> הפנים והשמות: כל החטופים שנמצאים ברצועת עזה

> מגיל 10 חודשים ועד 18: הילדים החטופים בעזה

מירית רגב, אימם של מיה ואיתי אמרה בריאיון לקרן נויבך בכאן רשת ב' בחודש שעבר: "אני יודעת עכשיו איך מרגיש גיהינום. יש קצין שמתקשר כל יום לשאול מה איתנו, אין לו משהו חדש לעדכן, מהממשלה לא שמענו כלום. ראש העיר, אנשי השכונה, החמ"ל האזרחי - כולם עוטפים. יש לי יום אחד ארוך שהתחיל ב-7 באוקטובר ומאז לא נגמר".

האם סיפרה באותו הריאיון על בתה: "מיה השתחררה מהצבא לאחר שירותה כמדריכת כושר קרבי, הייתה ילדה נחת, חדה, שאוהבת לצחוק. אני מאמינה שאחרי יום-יומיים בשבי היא התאפסה על עצמה ושהיא מרגיעה את כולם. מיה ואיתי כל כך דאגו אחד לשניה". על התגלגלות האירועים באותה השבת, היא שיתפה: "התעוררתי ב-6:30 מהאזעקה, יצאנו לחדר המדרגות, ביקשתי מבני שיתקשר למיה ואיתי והם היו בסדר. הגרוש שלי, אילן, שוחח איתה עד 8 בבוקר, הייתה להם שיחה אחרונה קשה". 

 

הפופולריים