עלמה ונעם אור חוזרים הביתה

עלמה ונעם אור חוזרים הביתה
האחים תושבי קיבוץ בארי שוחררו משבי חמאס לאחר 50 יום. אימם יונת נרצחה ב-7 באוקטובר. אביהם דרור וגם בן דודם ליאם נחטפו לעזה ונותרו שם
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מהרשתות החברתיות
צילום: מהרשתות החברתיות

עלמה ונעם אור חזרו היום (שבת) לישראל לאחר שהוחזקו ברצועת עזה במשך 50 יום. עלמה בת ה-13 ונעם בן ה-17 נחטפו מביתם שבקיבוץ בארי יחד עם אביהם דרור. אם המשפחה, יונת, נרצחה על ידי מחבלי חמאס וגופתה זוהתה שבועיים לאחר המתקפה. ליאם אור, בן הדוד שלהם, נחטף גם הוא. יהלי, אחיהם הגדול, ניצל מהטבח מכיוון ששהה במכינה הקדם צבאית בה הוא לומד.

> החדשות והעדכונים בערוץ הווטסאפ הרשמי של כאן חדשות

> הפנים והשמות: כל החטופים שנמצאים ברצועת עזה

> מגיל 10 חודשים ועד 18: הילדים החטופים בעזה

צליל דיבקר, שהייתה עובדת בחנות של אם המשפחה שנרצחה, סיפרה אודותיה: "יונת אור היא המייסדת המעצבת והבעלים של סטודיו עיונה בקיבוץ בארי. היא הקימה את המקום הזה בעבודה קשה ובאותה שבת היא נרצחה ודרור בעלה ושני הילדים נחטפו לעזה. אנחנו שבורים ומרוסקים על הידיעה על יונת אבל מקווים שנעם ועלמה יחזרו וגם דרור".

על הילדים הוסיפה דיבקר: "עלמה היא בנבחרת כדור עף, בחורה מאוד בוגרת ואחראית, עובדת בגני ילדים בבארי ובאמת ילדה מעוררת השראה. נועם ילד חברמן ואחראי. הם פשוט חלק בלתי נפרד מהקהילה שלנו והידיעה שהם שם קורעת אותנו ואנחנו רוצים אותם בחזרה בריאים ושלמים".

הפופולריים