הפעימה ה-2: השמות והסיפורים של החטופים ששבו הביתה

הפעימה ה-2: השמות והסיפורים של החטופים ששבו הביתה
8 ילדים, 5 נשים, וקרובי משפחה רבים שנשארו מאחור
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
משוחררים בפעימה השניה 25.11.23
צילום: כאן חדשות

הפעימה השנייה לשחרור החטופים: 13 חטופים שוחררו גם הערב (שבת) משבי חמאס – שמונה ילדים וחמש נשים. במקביל, ישראל העבירה אסירים פלסטינים לידי הצבא האדום. במסגרת העסקה שאושרה על ידי הממשלה, 50 חטופים ישוחררו סך הכול, בתמורה לשחרור כ-150 מחבלות ואסירים צעירים מהכלא הישראלי.

> החדשות והעדכונים בערוץ הווטסאפ הרשמי של כאן חדשות

> הפנים והשמות: כל החטופים שנמצאים ברצועת עזה

> מגיל 10 חודשים ועד 18: הילדים החטופים בעזה

כל החטופים ששוחררו היום:

הילה רותם (13)

הילה נחטפה יחד עם אימה, רעיה, מביתן שבקיבוץ בארי. רעיה לא השתחררה יחד עם הילה. עוד ימים ספורים הילה צפויה להיות בת 14.

אמילי הנד (9)

הנד בת ה-9, תושבת קיבוץ בארי, נחטפה ב-7 באוקטובר יחד עם חברתה הילה רותם-שושני, אימה החורגת, נרקיס, נרצחה. לאביה תומס הנד נאמר כי בתו אמילי נרצחה, אך בהמשך המשפחה עודכנה כי אמילי בחיים ומוחזקת בידי החמאס. בזמן שהייתה בשבי, חגגה אמילי יום הולדת.

מיה רגב (21)

מיה שבה הערב לישראל בנסיבות רפואיות מורכבות, ופונתה באמבולנס לבית חולים סורוקה. מיה נחטפה מהמסיבה ברעים יחד עם אחיה איתי בן ה-18, שלא חזר יחד איתה ונשאר בשבי חמאס. בתגובה לשחרורה של מיה, קבוצת בית"ר ירושלים פרסמו: "שמחים ונרגשים לרגל חזרתה של מיה הביתה! מאחלים המון בריאות ורפואה שלמה בחיק המשפחה. עכשיו מחכים גם לאיתי 💛

נעם (17) ועלמה (13) אור

נעם ועלמה נחטפו מביתם שבקיבוץ בארי יחד עם אביהם דרור. אם המשפחה, יונת, נרצחה בידי מחבלי חמאס. ליאם אור, בן הדוד שלהם, נחטף גם הוא. יהלי, אחיהם הגדול ניצל מהטבח מכיוון ששהה במכינה הקדם צבאית בה הוא לומד.

שירי (53) ונוגה (18) וייס

 שירי ונוגה ביתה נחטפו מקיבוץ בארי. אילן, בעלה של שירי, שהיה חבר בצוות החירום של הקיבוץ, מוגדר כנעדר מאז שנותק עימו הקשר בשבת השחורה. 

שרון (52) ונעם (12) אביגדורי

שרון ונעם, מהוד השרון, נחטפו מקיבוץ בארי לאחר שביקרו את קרובי משפחתן, משפחת הרן. 

שושן הרן (67) עדי שהם (38) נווה (8) ויהל שהם (3)

יהל בת ה-3 ונווה בן ה-8 נחטפו מקיבוץ בארי יחד עם אימם עדי, סבתם שושן ואביהם טל, שעדיין חטוף בעזה. סב המשפחה, אבשלום הרן, נרצח ב-7 באוקטובר. במשפחתם המורחבת נחטפו כעשרה אנשים, ונרצחו שניים.

הפופולריים