אביבה סיגל בת ה-62 חזרה הביתה - בעלה קית' נותר בשבי חמאס

אביבה סיגל בת ה-62 חזרה הביתה, בעלה קית' נותר בשבי חמאס
בני הזוג נחטפו מביתם שבכפר עזה, כשהמחבלים משתמשים במכוניתם כדי להוביל אותם לרצועה. אביבה שוחררה משבי חמאס כחלק מהפעימה השלישית בעסקה עם ארגון הטרור
אביבה סיגל
צילום: ללא

אביבה סיגל בת ה-62, שנחטפה מקיבוץ כפר עזה יחד עם בעלה, שוחררה הערב (ראשון) משבי חמאס כחלק מהפעימה השלישית בעסקה עם ארגון הטרור. בעלה של אביבה, קית' בן ב-64, עדיין מוחזק בידי חמאס ברצועת עזה. בני הזוג נחטפו בשבת השחורה כשהמחבלים משתמשים במכוניתם כדי להוביל אותם לעזה. 

אלה שמות החטופים שידועים עד כה – עמוד מתעדכן

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי 

לאביבה וקית' ארבעה ילדים וחמישה נכדים. בתם הקטנה שיר סיפרה עליהם: "ההורים שלי חיים בקיבוץ כפר עזה יותר מ-40 שנה. הם הגיעו לקיבוץ, התאהבו ביופיו, והולידו שם את ארבעת הילדים שלהם. יום לפני החטיפה ההורים הקפיצו אותי לחוף, אני זוכרת שהנסיעה הייתה מאוד משובשת ואמא שלי נלחצה מהתנאים בכביש. אני אמרתי לה 'אמא הכול בסדר, זה כולה כביש, לא יקרה לך שום דבר'. אני כל הזמן חושבת על הרגע הזה". 

קית' ואביבה סיגל

המידע הרשמי על חטיפתם של אביבה וקית' הגיע לאחר כמה ימים. שיר שיחזרה: "גורם מודיעין התקשר אלינו שאל מה מספר הרכב של אבא. עשו הצלבה והבינו שבעצם ההורים שלי נלקחו באוטו שלו". שיר סיפרה על ההחלטה לגלות לנכדים מה קרה לסבא וסבתא. "התיישבנו בסלון, החזקנו ידיים במעגל ואחותי ניסתה להסביר להם איפה סבא וסבתא. זה היה שובר הלב. אין יום שהם לא שואלים איפה הם ומתי הם יחזרו". 

אביבה סיגל
הפופולריים