שוב איתנו

רימון קירשט בת ה-36 מקיבוץ נירים שוחררה, בעלה יגב נשאר בשבי

רימון קירשט מקיבוץ נירים שוחררה, בעלה יגב נשאר בשבי
"מאז שנפגשו הם בלתי ניתנים להפרדה": הקשר האחרון עם רימון ויגב, שהכירו בתיכון, היה בשעה 9:00 בבוקר החג. בסריקה ראשונית של הקיבוץ, לא מצאו כלום בביתם
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רימון קירשט
צילום: באדיבות המשפחה

הפעימה החמישית לשחרור החטופים: 53 ימים אחרי שנחטפה, רימון קירשט בוכשטב, בת 36 מקיבוץ נירים, שוחררה היום (שלישי) משבי חמאס בעזה. היא נחטפה מביתה יחד עם בעלה יגב בוכשטב. הקשר האחרון עם השניים היה בשעה 9:00 בבוקר החג ומאז נעלמו עקבותיהם. עד שחמאס פרסם ב-30 באוקטובר סרטון שבו נראתה רימון לצד שתי חטופות נוספות, דניאל אלוני, ששוחררה, וילנה טרופנוב.

רימון ויגב

אסתר, אמו של יגב, שמשמשת חברת צוות החירום של נירים, סיפרה: "דיברתי עם יגב, הוא אמר שיש מחבלים מאחורי הבית שלו. בשלב זה כבר ידעתי שהמחבלים רצחו אב ובת בבית בשכונה שלהם, אך נמנעתי מלומר לו. היינו מודעים לכך שהשכונה שלהם היא מוקד להתקפת המחבלים. מאוחר יותר, כשהחלו בסריקה ראשונית של הקיבוץ, לא מצאו כלום בביתם".

> ערוץ הוואטסאפ הרשמי של כאן חדשות
> רשימת החטופים שנותרו בשבי
מגיל 10 חודשים ועד 18: שמות הילדים שנחטפו לעזה

רימון ויגב הכירו בתיכון. "היו מבריזים יחד משיעורים ומנגנים במקלט מוזיקה", סיפר יובל, אח של יגב. "לפני שלוש שנים הם נפגשו שוב ומאז הם בלתי ניתנים להפרדה. הבית שלהם הוא בית קטן ונעים שמלא בחיים, ובחיות מחמד. בכל פעם שהם ראו חיה שצריכה עזרה, הם ישר אספו אותה".

הפופולריים