אופיר אנגל שנחטף יחד עם אבי חברתו שוחרר משבי חמאס

אופיר אנגל שנחטף יחד עם אבי חברתו שוחרר משבי חמאס
בן ה-17 מקיבוץ רמת רחל שנחטף בשבת השחורה יחד עם יוסי שרעבי, אביו של זוגתו - שב הביתה
אופיר אנגל
צילום: מטה המשפחות

אופיר אנגל שוחרר היום (רביעי) משבי חמאס לאחר 54 ימים, במסגרת הפעימה השישית. אופיר בן ה-17 תושב קיבוץ רמת רחל, שהה אצל חברתו יובל שרעבי המתגוררת בקיבוץ בארי. יחד עם אופיר נחטף יוסי, אביה של יובל.

> ערוץ הוואטסאפ הרשמי של כאן חדשות

> רשימת החטופים המלאה שנותרו בשבי

> מגיל 10 חודשים ועד 18: שמות הילדים החטופים בעזה

אופיר, ילד פלא. 'גבר גבר' ישראלי, כזה שתמיד נרתם לעזור לכולם ולגייס אחרים לכך. אוהב כדורסל ומשחק בקבוצה של מועצה אזורית אשכול. תלמיד כיתה י"ב וגר עם משפחתו בקיבוץ 'רמת רחל'. יוסי שרעבי עדיין מוחזק בשבי החמאס, ועם שכנם עמית שני.

יוסף אנגל, סבו של אופיר, התראיין בתוכניתו של דב גיל-הר בתוכנית "הבוקר הזה" בשבוע שעבר והצהיר: "עד שלא אראה את אופיר בבית, אני לא אאמין לשום דבר. לא עושה עליי רושם כל השיח התקשורתי מסביב. אופיר נחטף בשבת בצהריים, לאחר שישב במשך כמה שעות בממ"ד בבית של חברתו". בנוסף, מתח סבו ביקורת נגד התנהלות הממשלה על כך שלא מסרה דבר אודות אופיר אך הודה לממשלת הולנד, שקיימה עם המשפחה מגעים משום שאופיר מחזיק באזרחות הולנדית. "אופיר הועמס על רכב שחור קטן יחד עם אבי חברתו ועם עמית שני, נער נוסף. הנשים הושארו במקום ומהרגע הזה לא ידענו כלום". 

אופיר שיחק בקבוצת הנוער של הפועל ירושלים. משחק חצי גמר טורניר אתנה ווינר התקיים בשבוע שעבר בירושלים ומשפחתו של אופיר התארחה בו. אביו אמר: "מלחה היה הבית של אופיר שנים רבות, אני מקווה שאופיר יחזור במהרה".

הפופולריים