אחרי הביקורת: משפחות החטופים וקבינט המלחמה ייפגשו מחר

אחרי הביקורת: משפחות החטופים וקבינט המלחמה ייפגשו מחר
המשפחות טענו שביקשו להיפגש עם חברי הקבינט וזכו להתעלמות. במשרד רה"מ הקדימו את הפגישה שהייתה מתוכננת ליום רביעי • נכד של חטוף לחברי הקבינט: "אם אין לכם עניין לייצג אותנו - נפנה לגורם בין-לאומי"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הצהרת משפחות חטופים
צילום: ללא

משפחות החטופים קיימו היום (שני) הצהרה לתקשורת ובה מחו על כך שביקשו להיפגש עם חברי הקבינט ולדבריהם נענו בהתעלמות. במשרד ראש הממשלה עדכנו שהמפגש יתקיים מחר בשעות הצהריים כדי לאפשר לכל המשפחות להשתתף. במשרד הקדימו את הפגישה עם המשפחות, שהייתה אמורה להתרחש ביום רביעי. 

עקבו אחרי ערוץ הוואטסאפ של כאן חדשות - לחצו על הפעמון ואתם מעודכנים
החטופים שעדיין בשבי חמאס: הרשימה המלאה

בני משפחות החטופים קראו לקבינט לממש את מחויבותו להחזיר את כל החטופים. דניאל, נכדו של עודד ליפשיץ שנמצא בשבי חמאס ושל יוכבד, ששוחררה ממנו, אמר בהצהרה: "אנחנו קוראים לכם, חברי הקבינט, להיפגש כדי לא לשכוח אותם. אנחנו מקבלים התעלמות, אטימות. אנחנו מרגישים מבוזים על ידכם. אם אין לכם עניין לייצג אותנו - נפנה לגורם בין-לאומי. לא נתחנן אליכם. תיענו לדרישתנו, כי אם לא שנשב 136 משפחות מול שערי הקרייה ולא נזוז - עד שזה יקרה".

דני, אבא של עומרי מירן שנחטף מנחל עוז, דרש מהקבינט להחליט על ימים קבועים לפגישה עם מטה משפחות. "לא ייתכן שכל פעם שאנחנו הולכים לבקש פגישה כדי לשמוע על היקרים לנו, אנחנו צריכים להתחנן ולהתרפס", הוא אמר. "לא ייתכן שאנחנו, ההורים של הילדים שלנו, לא נדע על ההתרחשויות".

הפופולריים