הציע נישואין באפטר לפני כמה שבועות: גיל דניאלס נפל בעזה

הציע נישואין באפטר לפני כמה שבועות: גיל דניאלס נפל בעזה
שעות ספורות לפני הלוויתו, אחיו של גיל דניאלס שנפל בקרבות בעזה, סיפר על האדם המיוחד שהיה - ועל הצעת הנישואין באפטר מהלחימה רק לפני כמה שבועות
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
גיל דניאלס
צילום: -

אלעד, אחיו של רס"ר במיל' גיל דניאלס שאתמול הותר לפרסום כי נפל בקרבות בעזה, שוחח היום (רביעי) עם קרן נויבך בתוכנית סדר יום בכאן רשת ב, סיפר על אחיו ושיתף בתחושות לקראת הלוויתו שתיערך בהמשך היום. 

דניאלס היה לוחם בחטיבת גבעתי, בגדוד הסיור 6261, שלחם כבר מיומה הראשון למלחמה. אלעד, שמתגורר בארצות הברית, הגיע ארצה מיד כששמע שאחיו נלחם - והצטרף ללחימה גם הוא: "אני, גיל ושני בני דודים נוספים שירתנו כולנו בסיירת גבעתי. מלבדי הגיע בן דוד נוסף משיקגו, כולנו התגייסנו למילואים, זו לא הייתה שאלה בכלל. הייתה לי הזכות לשרת עם גיל על מדים, לאחוז בנשק ביחד".

לפני שבועות ספורים בלבד, גיל הציע נישואין לזוגתו קורל: "הוא יצא לאפטר מהלחימה, קנה טבעת והציע לה. הם גרו ביחד, היא בחורה מדהימה". מלבד ארוסה טרייה, הוא הותיר אחריו גם הורים כואבים: "חזרתי לארצות הברית, ושם קיבלתי טלפון מההורים. הם זעקו זעקות שבר, ומיד הבנתי מה קרה. כאבא לילדים, אני לא יכול לדמיין מה הם עוברים". 

גיל, כימאי במקצועו, מעולם לא הפסיק ללמוד: "הוא תמיד למד, גומע שני ספרים בשבוע. הספריה שלו התפרסה על שני בתים". "העולם יהיה פחות טוב עכשיו", הוסיף אלעד. "הוא דיבר על הערכים שלו וחי אותם, זה דבר שקשה למצוא. פשוט אדם מדהים". 

הלוויתו של גיל, בן ה-34 מאשדוד, תיערך, כאמור, בהמשך היום. 

הפופולריים