משרד החינוך נערך לחזרת חלק מהתלמידים בעוטף עזה בפברואר

משרד החינוך נערך לחזרת חלק מהתלמידים בעוטף עזה בפברואר
מועצה אזורית שער הנגב: "הודעה חסרת אחריות ומנותקת מהמציאות. המועצה דוחה מכל את החלטה זו ותמשיך להפעיל בשלב זה את המסגרות העורפיות ולהבטיח את בטחון ילדיה, כפי שהיה מצופה מראש הממשלה ושר הביטחון לעשות"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
طلاب، مدارس، תלמידים
צילום: Hadas Parush/Flash 90

משרד החינוך נערך להחזרת תלמידי היישובים אשר נמצאים מזרחית לכביש 232, ביניהם שדרות וישובי מועצה אזורית "שער הנגב", ב-4 לפברואר למוסדות הלימוד. זאת בהמשך לדיון שנערך היום (ראשון) בין נציגי משרד החינוך ונציגי מנהלת תקומה ולאור הנחיית שר הבטחון כי אין איום בטחוני.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

שר החינוך יואב קיש: "אני מברך על שובם של תלמידי ותלמידות ישראל לביתם ולמוסדות החינוך בישובים שנפגעו במתקפת הטרור שפקדה אותנו בשבעה באוקטובר.חזרתם של התושבים ובכך חזרתם של הילדים למוסדות החינוך היא אמירה כי אין בכוונתנו להכנע לטרור בשום אופן. משרד החינוך בראשותי עשה וימשיך לעשות הכל עבור התלמידים ששגרת חייהם השתנתה, וכן ימשיך להעמיד את כל הכלים הדרושים עבור הילדים, ההורים וצוותי ההוראה על מנת שיוכלו לשוב ולקיים שגרת לימודים תקינה ומיטבית".

מהמועצה האזורית שער הנגב נמסר: "בשעה שתושבת המועצה האזורית שער הנגב נפגעה מירי תלול מסלול, משרד החינוך ומנהלת תקומה מוציאים הודעה חסרת אחריות ומנותקת מהמציאות על החזרת בתי הספר בקרית החינוך שער הנגב בעוד שלושה שבועות.
המועצה האזורית שער הנגב דוחה מכל את החלטה זו ותמשיך להפעיל בשלב זה את המסגרות העורפיות ולהבטיח את בטחון ילדיה, כפי שהיה מצופה מראש הממשלה ושר הביטחון לעשות".

הפופולריים