הותר לפרסום

סמ"ר מעוז מורל נפטר מפצעיו לאחר שנפצע בקרב בדרום רצועת עזה

סמ"ר מעוז מורל נפטר מפצעיו לאחר שנפצע בקרב ברצועת עזה
מורל, לוחם בסיירת צנחנים, נפגע בקרב ב-15 לפברואר. בכך עלה מניין חללי צה"ל מתחילת המלחמה ל-575
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מעוז מורל, באדיבות המשפחה
צילום: מעוז מורל, באדיבות המשפחה

צה"ל התיר היום (שלישי) לפרסום כי סמ"ר מעוז מורל, בן 22 מהיישוב טלמון, לוחם בסיירת צנחנים, נפטר מפצעיו אתמול לאחר שנפצע ב-15 לפברואר בקרב בדרום רצועת עזה. בכך, מספר החללים מתחילת המלחמה עלה ל-575.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

שמות הנופלים והנופלות

מעוז הוא הבוגר השישי של הישיבה התיכונית "צביה דימונה" שנפל במלחמה. חבריו בישיבה בדימונה סיפרו: "מעוז ניכר בעוצמת חיים, בטוב לב, חיוך שמחה וניגון. היה חבר אמת ואהוב על כולנו". הרב יעקב דודי, ראש הישיבה, ספד לו: "מעוז היקר והאהוב פניך המאירות והחיוך המתוק והמבויש שלך ישארו איתנו לעד. למעוז היו חיים מאתגרים, אבל לעולם הוא לא ויתר. הוא היה לוחם וגיבור בחייו ובנפילתו ועד הרגע האחרון נשם בכוחו ונתן לנו להפרד ממנו בכבוד".

ראש מועצת בנימין ישראל גנץ ספד למורל: "שבוע שלם שכב מעוז בין שמים לארץ, נפרד מהעולם הזה בהדרגה ונפרד מהארץ שלמענה לחם ואותה אהב. משפחתו המדהימה עטפה אותו באהבה עד שהחזיר את נשמתו לבורא. אנחנו בוכים ואבלים על עלם חמודות, מהדור הצעיר והיפה של בנימין שמוביל קדימה בערכים, במידות וגם בשדה הקרב. נלווה את משפחת מורל בכל שידרש".

צה"ל התיר אתמול לפרסום כי סמ"ר סימון שלומוב, בן 20 מקריית ביאליק, נפל בקרב בדרום הרצועה. שלומוב, לוחם בגדוד 202 בחטיבת הצנחנים, נהרג בהיתקלות עם מחבלים.

סמ"ר סימון שלומוב

ראש עיריית קריית ביאליק אלי דוקורסקי ספד לשלומוב וכתב כי הוא היה חייל בודד שהתגורר בדירת שותפים בעיר לאחר שעלה לארץ במסגרת תוכנית נעל"ה במארס 2021. "אני שולח את תנחומיי למשפחתו ומרכין ראש בכאב על נפילתו של לוחם חדור מטרה שמסר נפשו במערכה צבאית צודקת להגנת מדינת ישראל", כתב דוקורסקי. 

הפופולריים