הותר לפרסום

הלוחמים עידו אביב וקאלקידן מהרי שנפלו בעזה - נהרגו מאש צה"ל

הלוחמים עידו אביב וקאלקידן מהרי - נהרגו מאש צה"ל
על פי תחקיר ראשוני של מותם, עולה כי טנק ביצע בהמלך היתקלות ירי לעבר מבנה שהיה מחוץ לגבולות הגזרה, ובתוכו היו שני הלוחמים שנהרגו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
דובר צה"ל
צילום: דובר צה"ל

לוחמי המילואים רס"ר עידו אביב ורס"ר קאלקידן מהרי, שנפלו ביום ראשון ברצועת עזה - נהרגו מאש צה"ל. כך הותר היום (שלישי) לפרסום.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי
רשימת שמות החטופים בעזה - והמשוחררים

על פי תחקיר ראשוני, טנק צה"לי שעלה על מטען נקלע לחילופי אש עם מחבלים, במהלכם בוצע לעברו גם ירי נ"ט. הטנק ביצע ירי לעבר מבנה שהיה מחוץ לגבולות הגזרה. בתוך המבנה היו שני הלוחמים שנהרגו, ושניים נוספים שנפצעו.

מארק, אביו של רס"ר במיל' עידו אביב, סיפר מוקדם יותר היום בריאיון לתמר אלמוג בתוכנית "סדר יום" בכאן רשת ב: "הוא אמר לי לפני שהוא הוקפץ שהוא מרגיש ממש מוכן, היה תמיד עם חיוך ודואג לחבר'ה. ישבנו לארוחה חגיגית אך ה'קינוח' היה ששמענו דפיקה בדלת של קציני נפגעים. תרמנו את אבריו כי זה מה שרצה. לא נשמנו שלושה חודשים כשהבן האמצעי שלנו היה בעזה. אצל עידו לא הספקנו לדאוג, הוא רק נכנס ומיד הודיעו לנו שנהרג".

הריאיון המלא בתוכנית "סדר יום" בכאן רשת ב

לאה מהרי קהלני, אחותו של רס"ר במילואים קלקידאן מהרי, שיתפה בריאיון לחן ביאר בתוכנית ב"חצי היום" בכאן רשת ב: "הוא תמיד דאג לנו ופחד שאנחנו נדאג לו יותר מדי. לא מעכלים ולא מסוגלים לדבר עליו בלשון עבר, הציונות זרמה בדמו. אי אפשר לתאר את האבל הכבד שחווים".

הריאיון המלא בכאן רשת ב:

הפופולריים