ההרוג מפגיעת טיל הנ"ט באדמית - אלעד פינגרהוט

ההרוג מפגיעת טיל הנ"ט באדמית - אלעד פינגרהוט
פינגרהוט הגיע למקום כדי לחלק אוכל לחיילים, ונהרג מפגיעת נ"ט שנורה מלבנון • ראש מועצת גוש עציון אמר עליו: "במו ידיו התמודד עם אתגרים רבים, בלי לדבר הרבה, עם עיניים בורקות ואהבה עזה לגוש עציון"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אלעד פינגרהוט
צילום: .

האזרח שנהרג מירי של חיזבאללה סמוך לקיבוץ אדמית, הוא אלעד פינגרהוט. היום (רביעי) פורסם כי פינגרהוט הגיע למקום כדי לחלק אוכל לחיילים ונהרג מפגיעת נ"ט שנורה מלבנון.

עקבו אחר ערוץ הוואטסאפ של כאן חדשות

7.10.360: פרויקט הנצחה דיגיטלי לאירועי 7 באוקטובר

ראש מועצת גוש עציון ירון רוזנטל נפרד מחברו אלעד פינגהוט שיובא למנוחות בגוש עציון ואמר עליו: "במשך שנים ארוכות עבדנו יחד בגוש עציון. אלעד היה חלק מצוות, שפעל ביחד עם בית ספר שדה כפר עציון והפכו אותה לפנינה תיירותית. הוא היה שם, לעיתים לבדו, בקיץ החם ובחורף המושלג, מעל האדמה ומתחתיה, ובמו ידיו התמודד עם אתגרים רבים, בלי לדבר הרבה, עם עיניים בורקות, ואהבה עזה לגוש עציון".

עוד אמר עליו רוזנטל: "בהמשך תרם להקמת היישוב איבי הנחל ולחידוש החקלאות היהודית באזור. לא תמיד היה לו קל בעולם הזה, אבל אני תמיד ראיתי בו איש חזק עם לב ענק, שמחובר בכל ליבו את גוש עציון".

צה"ל חיסל הלילה מפקד שטח בכיר ביחידת "חזית הדרום" של חיזבאללה, חסין איבראהים מכי. לפי הודעת צה"ל, המחבל חוסל באמצעות ירי כלי טיס של חיל האוויר על רכבו במרחב צור, היה אחראי על תכנון וביצוע של פעולות טרור רבות לעבר העורף הישראלי במהלך הלחימה.

באותו אירוע, נפצעו חמישה חיילי צה"ל, בהם אחד באורח בינוני והשאר באורח קל. אחרי התקיפה, נמסר מצה"ל כי מטוסי קרב ישראליים תקפו מבנים צבאיים של חיזבאללה בדרום לבנון, במרחבים עייתא א-שעב ובכפר כילא שבדרום המדינה.

הפופולריים