פיגוע רודף פיגוע

פיגוע דקירה בשומרון: איש קבע נפצע קל - בתום מצוד המחבל נעצר בעוורתא

פיגוע דקירה בשומרון: איש קבע נפצע באורח קל - המחבל נעצר
הנגד פתח את חלון הרכב לבקשת המחבל, שדקר אותו בחזהו. הנגד המשיך בנסיעתו לחטמ"ר שומרון ומשם הוא פונה בהכרה לבית החולים. כוחות צה"ל ושב"כ רדפו אחר המחבל שנמלט, ובתום מצוד של שלוש שעות הוא נעצר בעוורתא
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מעצר המחבל מהשומרון
צילום: דובר צה"ל

איש קבע נפצע היום (חמישי) באורח קל בפיגוע דקירה בצומת יצהר שבחטיבת השומרון. מחבל חמוש בסכין דקר אותו בחזהו בעת שנהג במכוניתו במסדרון חווארה. הנגד המשיך בנסיעה עד לכניסה למפקדת החטיבה המרחבית שומרון וסיפר לחיילים כי עצר את המכונית והנמיך את שמשת החלון משום שהבחין בפלסטיני המסמן לו בידיו.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

כוח רפואה של צה"ל פינה את איש הקבע לבית החולים בילינסון בפתח תקווה כשהוא היה במצב בינוני ובהכרה, בהמשך מצבו השתפר. הצבא חסם את צירי התנועה במרחב חווארה וכוחות גדולים ניהלו מצוד אחר המחבל שנמלט ברגל מזירת הפיגוע. בתום שלוש שעות צה"ל ושב"כ עצרו את החשוד בעוורתא. 

הכוחות במצוד אחר המחבל

במהלך הלילה, המשטרה הודיעה על חשוד שהגיע בסמוך לתחנת המשטרה שלם במזרח ירושלים בסביבות השעה שלוש, שלף סכין וניסה לדקור את לוחמי מג"ב ירושלים שחשדו בו.

המחבל העלה את חשדתם של הלוחמים, ובזמן שבדקו אותו, הוא שלף סכין, הסתער לעבר השוטרים וניסה לדקור אחד מהם. הלוחמים ירו בו במקום וניטרלו אותו, מותו נקבע לאחר מכן בזירה. משטרת מחוז ירושלים הגיעו למקום, והחלו באיסוף ממצאים בזירת הפיגוע, ביצוע פעולות לזיהוי המחבל ופעולות נוספות לשלילת סיוע למחבל.

הפופולריים