במבצע צבאי

הותר לפרסום: גופות שלושה חטופים חולצו מעזה

הותר לפרסום: גופות שלושה חטופים חולצו מעזה
גופותיהם של שני לוק, יצחק גלרנטר ועמית בוסקילה חולצו מעזה. השלושה נרצחו ב-7 באוקטובר • אבא של שני לוק: "הייתה אור בחיים שלה ובמותה, מקווה שלא היה קרב וששום חייל לא נפגע"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
חטופים שגופתם חולצה
צילום: ללא

גופות שלושה חטופים חולצו בפעילות כוחות הביטחון בעזה - כך הותר היום (שישי) לפרסום. החטופים שגופתם חולצה: שני לוק, בת 22, יצחק גלרנטר, בן 56, ועמית בוסקילה, בת 28. המידע על מיקום גופות החטופים הגיע מחקירת מחבלים שנעצרו בעזה.

> עקבו אחר ערוץ הוואטסאפ של כאן חדשות
רשימת שמות החטופים בעזה - והמשוחררים

שני לוק
עמית בוסקילה
יצחק גלרנטר

דובר צה"ל דניאל הגרי הודיע על חילוצם בהצהרה הערב, ואמר כי נרצחו ב-7 באוקטובר: "עמית, יצחק, ושני זכרונם לברכה נמלטו ממסיבות הנובה. על פי המידע המאומת שברשותנו הם נרצחו באזור מפלסים באכזריות על ידי מחבלי חמאס וגופותיהם נלקחו לתוך רצועת עזה".

ניסים לוק, אביה של שני לוק, אמר לאחר חילוץ גופתה: "הודיעו לנו על הממצאים בבוקר. היא הייתה אור בחיים שלה וגם במותה. מקווה שלא היה קרב וששום חייל לא נפגע בפעולה".

ראש הממשלה בנימין נתניהו מסר בתגובה: "הלב נשבר על האובדן הגדול. לב כולנו איתן בשעת יגונן הכבד. נחזיר את כל חטופינו, החיים והחללים כאחד. אני מברך את כוחותינו האמיצים שבפעולה נחושה השיבו בנים ובנות לגבולם".

שר הביטחון יואב גלנט, מסר: "הערכה והוקרה לכוחות צה"ל ושב"כ שהביאו לקבר ישראל את גופותיהם של יצחק גלרנטר, שני לוק ועמית בוסקילה ז"ל משבי חמאס בעזה. השבת כל חטופינו הייתה ותישאר חובה מוסרית עליונה ומטרת מלחמה עבורנו. משתתף בצערן הכבד של המשפחות".

חבר קבינט המלחמה, השר בני גנץ: "בערב הקשה הזה אני מבקש לחבק ולשלוח את תנחומיי למשפחותיהם של שני לוק, עמית בוסקילה ויצחק גלרנטר זכרם לברכה, ולהצדיע לחיילי צה"ל ולכוחות הביטחון שלקחו חלק בתכנון ובביצוע מבצע החילוץ. איננו שוכחים לשנייה אחת את המחויבות העליונה שלנו להחזיר את כל החטופים והחטופות".

 

הפופולריים