שבירת חרסינה ולבישת בגדי פלסטיניות: צה"ל הוציא מעזה לוחם שהעלה סרטוני השחתה לרשתות

פרסם לבישת בגדי פלסטיניות ושבירת חרסינה - והוצא מעזה
בסרטונים נראה הלוחם שובר כלי חרסינה בבית ברצועה, מרסס כתובות גרפיטי ומלביש לוחם אחר בבגדי נשים פלסטיניות שהוציאו מארונות. התיעודים הודהדו בחשבונות פרו-פלסטינים ואנטי ישראליים • צה"ל: "התנהגות הלוחם בסרטונים אינה עומדת בקנה אחד עם ערכי צה"ל"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
-
צילום: -

באופן חריג, צה"ל הוציא מעזה לוחם מילואים לאחר שהעלה סרטונים לרשתות החברתיות, בהם תיעד את עצמו משחית ציוד פלסטיני בעזה ללא סיבה. חלק מהסרטונים צולמו בח'אן יונס.

עקבו אחר ערוץ הוואטסאפ של כאן חדשות

בסרטונים, שהודהדו בסוף השבוע בחשבונות פרו-פלסטינים ואנטישמיים, נראה הלוחם שובר כלי חרסינה שהוציא מבתי פלסטינים בעזה, ומרסס כתובות גרפיטי על קירות. בתיעוד נוסף הצטלם עם לוחם אחר שלבש בגדים של נשים פלסטיניות שהוציאו מהארונות. באחד הסרטונים כתב: "יש לכם יותר מידי חרסינה תושבי ח'אן יונס, שמחתי לעזור. לכו לתבוע אותי בהאג ממזרים". 

 

תיעוד לוחם לובש בגדי פלסטיניות

התיעודים של הלוחם, הפכו בימים האחרונים לחומר תעמולה נגד ישראל. זאת, בשעה שמתקיימים בבית הדין הבין-לאומי בהאג דיונים נגד ישראל. מאז שסרטוניו הודהדו על ידי גורמים אנטי-ישראלים ופרו-פלסטינים, הלוחם סגר את חשבון האינסטגרם שלו.

מדובר צה"ל נמסר בתגובה: "התנהגות הלוחם בסרטונים אינה עומדת בקנה אחד עם ערכי צה"ל. האירוע מצוי בבחינה ובסיומה יוחלט על אפיק הטיפול המתאים. עם היוודע המקרה הלוחם הוצא מהרצועה להמשך בירור".

הפופולריים