כאן רשת ב

אחות החטוף שלמה מנצור בן ה-86: "אני בין ייאוש לייאוש"

אחות החטוף שלמה מנצור בן ה-86: "אני בין ייאוש לייאוש"
אביו של החטוף תמיר נמרודי על הג'יהאד האסלאמי שפרסם סרטון של החטוף אלכס טרופנוב: "זו תעמולה שפלה ועלובה, משחקים בנו. תתי אדם" | האזינו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
שלמה מנצור ותמיר נמרודי
צילום: -

125 חטופים, חיים ומתים, מוחזקים בשבי על ידי חמאס והג'יהאד האסמלאי ברצועת עזה זה 236 יום. הדסה לזר, אחות של החטוף שלמה מנצור, בן ה-86 מכיסופים, סיפרה היום (רביעי) בריאיון לתוכנית "בחצי היום" בכאן רשת ב כי אחיה שקל עוד לפני החטיפה 57 קילוגרם בלבד. "אני נורא חוששת שהוא בתת-תזונה שם וקשה לי לדמיין מה עובר עליו בגיל כזה", אמרה. "הוא בחור אציל נפש, הוא גם בטוח חולק את המעט פיתה שהוא מקבל, עם חטופים אחרים, כי הוא תמיד חושב על האחר ולא על עצמו. קשה לי, כל פעם שאני רק חושבת עליו אני דומעת".

האזינו לריאיון בתוכנית "בחצי היום" עם אסתי פרז בן עמי

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי
> רשימת שמות החטופים בעזה - והמשוחררים

לדבריה, "בכל פעם שאנחנו שומעים איזה קצה חוט על אחד החטופים, כמו אתמול בסרטון הקצר של סאשה טרופנוב, זה מעלה חששות גדולים, מכיוון שעל שלמה לא קיבלנו אף פיסת מידע מרגע החטיפה שלו, והחששות גוברים מאוד. חשבתי שככל שאולי נעלה אותו לכותרות בתקשורת, נראה אולי בכל זאת מישהו ראה, מישהו שמע, אבל אני לא יודעת, אני כבר חיה בין ייאוש לייאוש. בעצם, אני נורא מקווה ששלמה אולי שומע אותי - שלא יתייאש, שישמור על הרוח שלו, כי הוא תמיד זה שמעודד אותנו והוא תמיד חושב עלינו, ואני לא רוצה שהוא ידאג".

אלון, אביו של החטוף תמיר נמרודי, שיתף גם הוא בתחושותיו בעקבות פרסום הסרטון של החטוף אלכס טרופנוב על ידי הג'יהאד האסלאמי. "זו תעמולה שפלה ועלובה, משחקים בנו. תתי אדם", אמר בתוכנית.

האזינו לריאיון בתוכנית "סדר יום" עם קרן נויבך

"אנחנו בעלטה גמורה", הוסיף האב. "קשה לשאת את היוהרה של אלה שמובילים אותנו, שמחליטים - או יותר נכון לא מקבלים החלטות - על הגב של החטופים. מאיפה יש להם את האומץ להתנהג בצורה כזו בזוייה ולעצום עיניים? משחקים ברוגז, לא מדברים ולא עושים. אי אפשר לשאת את זה. בשם הפוליטיקה, בשם המיליטנטיות ובשם הציבור שבחר בהם הם נוקטים באדישות".

הפופולריים