בפעם השנייה: צה"ל פתח במבצע באל בורייג' שבמרכז הרצועה

בפעם השנייה: צה"ל פתח במבצע באל בורייג' שבמרכז הרצועה
על פי דיווחים, כתוצאה מתקיפה במחנה הפליטים נהרגו שלושה בני אדם ועשרות נפצעו. דובר צה"ל: מטוסי קרב תקפו מטרות של חמאס במקביל לפעילות כוחות קרקעיים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הריסות כתוצאה מתקיפת צה"ל במחנה הפליטים אל-בורייג' בעזה
צילום: אי-פי

צה"ל פתח היום (שלישי) במבצע במחנה הפליטים אל-בורייג' שבמרכז רצועת עזה. לפי דובר צה"ל, מטוסי קרב צה"ליים תוקפים מטרות של חמאס במקביל לפעילות כוחות קרקעיים במרחב מחנה הפליטים. עוד נמסר מהצבא כי הכוחות הקרקעיים במקום פועלים באופן ממוקד ובהכוונה מודיעינית. 

ערוץ אל חדת' הסעודי דיווח הערב על שלושה הרוגים ועשרות פצועים כתוצאה מהתקיפות הישראליות במרחב מחנה הפליטים. בתוך כך, בערוץ אל-ג'זירה דווח על חמש תקיפות ישראליות בצפון דיר אל-בלח, מדרום מערב לאל-בורייג'. גם הערוץ הירדני "אל-ממלכה" דיווח על הגברת התקיפות האוויריות במרכז הרצועה, במקביל לתמרון הקרקעי והאווירי במחנה הפליטים.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

הבוקר החלה אוגדה 98 של צה"ל, שסיימה בשבוע שעבר פשיטה על ג'באליה, את הפשיטה על אל-בורייג'. בפעילות לוקחים חלק טנקים, כוחות חי"ר והנדסה. זו הפעם השנייה שצה"ל פועל באל-בורייג', אחד מבין ארבעה מחנות במרכז הרצועה, שבו פעל בעבר בחודש דצמבר, לפני כחצי שנה. כחלק מהתקדמות הכוחות חיל האוויר תוקף מהאוויר ותותחנים מבצעים ירי ארטילרי. 

הפופולריים