דובר צה״ל בהודעה חריגה: יעקב ברדוגו, כתב ערוץ 14, משקר ופוגע בצה"ל וברמטכ"ל

ההודעה החריגה של דובר צה"ל נגד הכתב יעקב ברדוגו
דובר צה"ל הגיב לטור של ברדוגו תחת הכותרת "הקונספציה החדשה של הרמטכ"ל - השארת שלטון חמאס". בצה"ל הדגישו כי הרמטכ״ל התבטא אינספור פעמים בעניין והבהיר שאין לאפשר את המשך השליטה של חמאס בעזה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
יעקב ברדוגו
יעקב ברדוגו צילום: אבשלום ששוני, פלאש 90

דובר צה"ל פרסם היום (שלישי) הודעה חריגה נגד פרשן ערוץ 14 יעקב ברדוגו. "הפרסום של יעקב ברדוגו לפיו הרמטכ״ל תומך בהשארת שלטון חמאס בעזה, הוא שקר חמור ומשולל כל יסוד", נכתב בהודעה.

בהודעת הדובר נכתב עוד: "הרמטכ״ל התבטא אינספור פעמים בעניין, גם באופן פומבי, שאין לאפשר את המשך השליטה של חמאס בעזה. לצד זאת, מי שקובע את המדיניות אל מול ארצות הברית ורצועת עזה הוא הדרג המדיני, וצה"ל מממש את ההנחיות בעניין. טענות אחרות, כפי שהועלו על ידי הכתב בימים האחרונים, הן שקר מוחלט וניסיון לפגוע בצה"ל וברמטכ"ל העומד בראשו, אשר מוביל את צה"ל בלחימה נגד חמאס בנחישות רבה ובתוצאות משמעותיות".

דובר צה"ל הגיב לטור של ברדוגו תחת הכותרת "הקונספציה החדשה של הרמטכ"ל - השארת שלטון חמאס". ברדוגו, מקורב לנתניהו, נצפה כמה פעמים בלשכת ראש הממשלה בנימין נתניהו בקריה בתל אביב. בחדשות הערב בכאן 11 דווח כי ברדוגו נועד עם ראש הסגל צחי ברוורמן והדובר הפוליטי יונתן אוריך. בלשכת ראש הממשלה סירבו להגיד אם נתניהו נועד עם ברדוגו, ששהה כאמור היום בלשכתו.

בכאן חדשות נחשף שמתחילת המלחמה ברדוגו ביקר כבר פעמיים בקריה ונפגש עם בכירי לשכת ראש הממשלה בימי הקבינט. על פי הפרסום, הוא שהה לפחות ארבע שעות בלשכת ראש הממשלה, ולפי כמה מקורות נראה נכנס לאקווריום - המוביל לחדרו של ראש הממשלה. בלשכת נתניהו טענו כי נפגש עם ברוורמן, אך כאמור ישנן עדויות על כך שנכנס לאזור המוביל לחדרו של ראש הממשלה.

הפופולריים