הותר לפרסום

סמל אורי יצחק חדד נפל מפיצוץ מטען בדרום רצועת עזה

סמל אורי יצחק חדד נפל מפיצוץ מטען בדרום רצועת עזה
סמוך לשעה 07:15 בבוקר, לוחמים מגדוד 931 של חטיבת הנח"ל, תחת צוות הקרב של חטיבה 12, יצאו לסריקות בשכונת דהנייה מדרום לרפיח. במהלך סריקה של פיר מנהרה, הופעל על הלוחמים מטען, שהוביל לנפילתו של סמל חדד ולפציעתם של עוד תשעה לוחמים. בכך עלה מניין חללי צה"ל מתחילת המלחמה ל-671
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אורי יצחק חדד
אורי יצחק חדד צילום: דובר צה"ל

צה"ל הודיע היום (שני) כי לוחם חטיבת הנח"ל, סמל אורי יצחק חדד, בן 21 מבאר שבע, נפל בדרום רצועת עזה. בכך עלה מניין חללי צה"ל מתחילת המלחמה ל-671.

סמוך לשעה 07:15 בבוקר, לוחמים מגדוד 931 של חטיבת הנח"ל, תחת צוות הקרב של חטיבה 12, יצאו לסריקות בשכונת דהנייה מדרום לרפיח. במהלך סריקה של פיר מנהרה, הופעל על הלוחמים מטען, שהוביל לנפילתו של סמל חדד ולפציעתם של עוד תשעה לוחמים.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי
שמות הנופלים והנופלות במלחמה - עמוד מתעדכן

כלל הפצועים למדו ביחד בישיבת ההסדר באיתמר בשומרון. מאיגוד ישיבות ההסדר נמסר כי "איגוד ישיבות ההסדר, יחד עם רבני ותלמידי ישיבת ההסדר איתמר ומשפחות הלוחמים, מבקשים מכל בית ישראל להרבות בתפילה לרפואה שלמה ולהחלמתם של תשעת הפצועים מהתקרית הקשה ברצועה בתוך שאר חולי ישראל".

אלפים ליוו אתמול ושלשום את רס"ב במילואים יקיר שמואל טייטלבוים ואת סמ"ר יאיר אביטן, שנפלו בקרבות בשכונת שג'אעיה בעזה, בדרכם האחרונה. סמ"ר אביטן נהרג בהיתקלות עם מחבל שהסתתר במבנה, רס"ל טיטלבוים נהרג מירי צלף. בנוסף, לוחם מגדוד 13, חטיבת גולני וקצין לוחם מגדוד רותם, חטיבת גבעתי, נפצעו באורח קשה בקרב בצפון רצועת עזה. הלוחם מגדוד 13 נפצע בהיתקלות עם מחבלים, הקצין הלוחם מגדוד רותם נפצע מירי נ"ט לעבר הכוח.

 

 

הפופולריים