חשיפת כאן חדשות: נהר סודי בישראל שאף אחד לא מכיר

הנהר הסודי בישראל שאף אחד לא מכיר
אי שם בישראל מסתתר אוצר לאומי, נהר סודי ומהפנט שגם הארגונים הירוקים והרשויות לא ידעו על קיומו. אם חשבתם להיות הראשונים שמבקרים בו, כדאי שתשקלו שוב – כי זה עלול להסתיים בשדה מוקשים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
הנהר הסודי ליד ים המלח
צילום:

הנהר שאף אחד לא ידע שהוא קיים: לא בכל יום, אם אי פעם בכלל, נחשף אתר טבע שלא אתם, לא הארגונים הירוקים ולא הרשויות בישראל – יודעים על קיומו. היום (ראשון) נחשף בחדשות הערב בכאן 11 שלאורך יותר מעשרה קילומטרים זורם נהר, בתוך קניון ענק, וסביבו מצוקים בגובה עשרות מטרים. הנהר הזה שוכן בתוך שטח הזיכיון של מפעלי ים המלח – זאת הסיבה שקיומו נשמר בסוד וזאת גם הסיבה שכרגע הוא נמצא בסכנה גדולה. 


שימו לב כי נכון לעכשיו לא מומלץ לבקר או להיכנס לאזור הנהר, זאת משום שהמקום מלא במוקשים – ישנה סכנה חיים אמיתית להגיע לשם. בימים האחרונים נחשפו לצילומי כאן חדשות ארגונים ירוקים ומוסדות התכנון – כולם נפעמים, מתרגשים ולא מאמינים למראה עיניהם. גם הם לא היו שם. המקום עמוס בתופעות טבע ייחודיות בעולם, ועולה חשש שעבודות שנעשות שם של מפעלי ים המלח – חורגות מהאישורים, ובכלל, ישנו חשש כי כל אישור פרויקט "ציר המלח" תוכנן על בסיס נתונים לא נכונים שהוצגו של המקום הזה. על כך בהרחבה מחר וביום שלישי בחדשות הערב בכאן 11.

הפופולריים