מאות תושבים בדרך מאילת לי-ם נגד סגירת שדה דב

מאות בדרך מאילת לי-ם נגד סגירת שדה דב
ראש העיר אילת הודיע כי לא יגיע לפגישה שתוכננה להיום עם ראש הממשלה, ומאות תושבים צפויים להגיע מאילת וחבל אילות לירושלים במחאה נגד סגירת שדה התעופה. בנוסף יוקם מאהל מחאה מול הכנסת
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
שדה התעופה דב הוז
צילום: צילום: משה שי, פלאש 90

בעיר אילת מעלים הילוך במאבק נגד סגירת שדה דב שמתוכננת לסוף החודש. לאחר הפגישה עם ראש הממשלה שנערכה ביום חמישי האחרון, הודיע אתמול ראש העיר מאיר יצחק הלוי ללשכת ראש הממשלה כי לא יגיעו לפגישה אליה זומן היום (ראשון) כפגישת המשך לפגישה הקודמת עמו. ״לא נגיע לישיבה שהיא מנוגדת בתכלית הניגוד להחלטת ראש הממשלה, שנאמרה בצורה חדה ונטולת יכולת לפרשנות״, כתב ראש העירייה לראש לשכת רה"מ.

הלוי הוסיף כי ״ראש הממשלה הדגיש כבר בפתח דבריו שליבת הנושא היא משפטית ומאחר שהוא כן רוצה שיימצא פתרון, דרש מכם לתאם לנו ישיבה דחופה עם היועץ המשפטי לממשלה. בכל מצב אם ותתואם פגישה עם היועץ המשפטי עצמו נגיע בשמחה. אמשיך ואומר שההצעה שלנו האומרת שיש להתקדם בתכנון שיימשך לכל הפחות שנתיים ובהמשך בבניה, שתיארך מספר שנים על פי תוכנית רמי ועיריית תל אביב תוך הקצאת הדירות לגוש הגדול ולפרטיים, פותרת את כל הבעיות״.

בינתיים נערכים להפגנה המונית שתתקיים מחר מול בית ראש הממשלה נתניהו ומול כנסת ישראל. עם תמיכת הסתדרות העובדים, צפויים לעלות מחר לירושלים עשרות אוטובוסים שייצאו מאילת ומחבל אילות, בהם תושבים, חולים, סטודנטים, בני נוער ועובדים מכל הגופים והארגונים.

לאחר ההפגנה יאיישו תושבי העיר אילת את אוהל המחאה שיוקם בגן הוורדים מול כנסת ישראל ויישאר שם "עד שתתבשר העיר אילת על ביטול הגזירה ההרסנית של סגירת שדה דב בעת הזו".

הפופולריים